Mieszkanie, ul. Legionów
Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie
- 4 800 zł
- 74 m²
- 64,86 zł/m²
Marlena Chylińsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Legionów
Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Legionów
Zaktualizowane: 11 maja 2026
4 800 zł 74 m² 64,86 zł/m²
4/8
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/8Liczba pokoi:
3Umeblowane:
-Stan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 4 800 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 74 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Rozkład mieszkania: piętro 4/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Marlena Chylińska Estate, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 460187
Opis nieruchomości
Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 z halę garażową, znajdujące się w prestiżowym budynku ALTUS z panoramicznym widokiem na Miasto
LOKALIZACJA:
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z całym Trójmiastem, w niedalekiej odległości znajduje się przystanek SKM oraz autobusowy, zaledwie w kilka minut dojdziemy spacerem do Parku Naukowo-Technologicznego, zaś do plaży miejskiej lub Bulwaru Nadmorskiego w kilkanaście minut!
Najbliższe (...)
500 456...
500 456 324