Mieszkanie, ul. Strażacka

Strażacka, Witomino, Gdynia, pomorskie

  • 2 400 zł
  • 43,50 m²
  • 55,17 zł/m²

Zdjęcie

Anna Konik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Strażacka

Strażacka, Witomino, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
28 kwietnia 2026

2 400 zł

43,50 m²

55,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strażacka

Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026

2 400 zł 43,50 m² 55,17 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 43,50 m², 2 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1958
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: Fiesta Nieruchomości, zaktualizowane: 28.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 10262/1621/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,5 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy strażackiej 5 W Gdyni na osiedlu zamkniętym.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, korytarza oraz balkonu.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Zostało wykończone z dbałością o detale. W kuchni znajdziemy meble kuchenne, lodówkę z zamrażarką, zmywarkę, płytę, piekarnik, zlew. (...)

Agent

Anna Konik

508 890...

508 890 699

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Konik

508 890...

508 890 699

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.