Mieszkanie, ul. Turkusowa
Turkusowa, Obłuże, Gdynia, pomorskie
- 3 100 zł
- 62,10 m²
- 49,92 zł/m²
Rafał Żurawski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Turkusowa
Turkusowa, Obłuże, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
24 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Turkusowa
Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026
3 100 zł 62,10 m² 49,92 zł/m²
4/7
3
tak
bardzo dobry
4 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
4/7Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
4 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 100 zł / miesiąc
- Dostępne: listopad 2024
- Charakterystyka mieszkania: 62,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2005
- Rozkład mieszkania: piętro 4/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Opłaty uzupełniające: 900 zł, kaucja: 4 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: GANTRY HOUSE, zaktualizowane: 24.04.2026
- numer ogłoszenia: 332245
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Turkusowa, Obłuże, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI
W CENIE MIEJSCE W HALI GARAŻOWEJ
LOKALIZACJA:
Mieszkanie w Gdyni przy ulicy Turkusowej 17. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się galeria Szperk, Żabka, Biedronka, Lidl, Pizzeria Tino, szkoła średnia, plac zabaw oraz boisko do piłki nożnej i koszykówki. Bardzo dobra komunikacja z centrum Gdyni i pozostałymi częściami Trójmiasta. W niedalekiej odległości plaża na Babich Dołach. (...)