Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Żeromskiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie

  • 597 500 zł
  • 32,65 m²
  • 18 300,15 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Wlizło

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Żeromskiego, Śródmieście, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

597 500 zł

32,65 m²

18 300,15 zł/m²

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Zaktualizowane: 21 maja 2026

597 500 zł 32,65 m² 18 300,15 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/15
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/15

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 597 500 zł (18 300,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

To mieszkanie o powierzchni 32,65 m² to coś więcej niż liczby - to styl życia. Idealna równowaga między dynamiką centrum a komfortem, który daje wytchnienie każdego dnia.

Dlaczego warto?

jasny, przestronny salon z aneksem kuchennym (20,00 m²) - serce mieszkania, idealne do życia i odpoczynku
przytulna sypialnia (7,82 m²) - Twoja prywatna strefa relaksu
funkcjonalna łazienka (4,83 m²)
balkon (6,05 m²) z widokiem, (...)

Agent

Joanna Wlizło

531 354...

531 354 561

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Wlizło

531 354...

531 354 561

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,