Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Gryfa Pomorskiego, Fikakowo, Gdynia, pomorskie

  • 650 000 zł
  • 62 m²
  • 10 483,87 zł/m²

Zdjęcie

Daniel

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Gryfa Pomorskiego, Fikakowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

650 000 zł

62 m²

10 483,87 zł/m²

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Zaktualizowane: 19 maja 2026

650 000 zł 62 m² 10 483,87 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1990
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1990

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 650 000 zł (10 483,87 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 62 m², 3 pokoje
  •   okna: nowe / wymienione
  • Budynek: rok budowy: 1990
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Na sprzedaż spółdzielczo własnościowe 2 stronne ustawne i przestrzenne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym i bezpiecznym Fikakowie, gdzie rodzinny z dziećmi w spokoju spędzają czas na centralnym boisku/placu zabaw a na zakupy można udać do lokalnych delikatesów z doskonałym garmażem. (...)

Agent

Daniel

696 771...

696 771 345

696 771 345

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel

696 771...

696 771 345

696 771 345

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel

Wysyłanie wiadomości