Mieszkanie, ul. Słupecka

Słupecka, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie

  • 1 590 000 zł
  • 94 m²
  • 16 914,89 zł/m²

Zdjęcie

Arek

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słupecka

Słupecka, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

1 590 000 zł

94 m²

16 914,89 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słupecka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

1 590 000 zł 94 m² 16 914,89 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1937
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1937

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 590 000 zł (16 914,89 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 94 m², 3 pokoje
  •   okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1937
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 11.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych kamienic Gdyni Domu Czynszowym Konopków przy ul. Słupeckiej 9, zaprojektowanym przez przedwojennego architekta Stanisława Ziołowskiego, autora m.in. słynnego gdyńskiego "Bankowca".

Kamienica jest wpisana do rejestru zabytków województwa pomorskiego, co potwierdza jej wyjątkową wartość architektoniczną i historyczną. (...)

Agent

Arek

736 308...

736 308 937

736 308 937

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arek

736 308...

736 308 937

736 308 937

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arek