Mieszkanie, ul. Uczniowska

Uczniowska, Witomino, Gdynia, pomorskie

  • 970 000 zł
  • 63,33 m²
  • 15 316,60 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Radzisze...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Uczniowska

Uczniowska, Witomino, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

970 000 zł

63,33 m²

15 316,60 zł/m²

Mieszkanie, ul. Uczniowska

Zaktualizowane: 6 maja 2026

970 000 zł 63,33 m² 15 316,60 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2015
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2015

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 970 000 zł (15 316,60 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 63,33 m², 3 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 2015
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 940 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- przestronny układ,
- doskonała lokalizacja,
- ogrodzone i monitorowane osiedle,
- duży balkon,
- miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska w cenie,
- gotowe do wprowadzenia.

CHARAKTERYSTYKA:
Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,33m2 położone w Gdyni, w dzielnicy Witomino. Lokal znajduje się na osiedlu Amareno, dewelopera Eurostyl z 2015r. (...)

Agent

Mateusz Radziszewski

58 500 01...

58 500 01 54

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Radziszewski

58 500 01...

58 500 01 54

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Radziszewski

Zostaw telefon, oddzwonimy