Mieszkanie, ul. Kartuska
Kartuska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
- 1 270 000 zł
- 127 m²
- 10 000 zł/m²
Administrator Ko...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kartuska
Kartuska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kartuska
Zaktualizowane: 14 maja 2026
1 270 000 zł 127 m² 10 000 zł/m²
1/1
4
-
garaż w bryle budynku
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynkuStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 270 000 zł (10 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 127 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, bidet, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: AJK Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 298787
Lokalizacja
- Adres: Kartuska, Chylonia, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las
- umiarkowanie głośno
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, basen, boisko, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, targ, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 127 m², położony w doskonałej lokalizacji w Gdyni - w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy oraz ul. Morskiej. To idealna propozycja zarówno pod cele mieszkaniowe, jak i działalność usługową.