Mieszkanie, ul. Krawiecka

Krawiecka, Obłuże, Gdynia, pomorskie

  • 499 000 zł
  • 45,60 m²
  • 10 942,98 zł/m²

Zdjęcie

Damian Kiełbasiń...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krawiecka

Krawiecka, Obłuże, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

499 000 zł

45,60 m²

10 942,98 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krawiecka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

499 000 zł 45,60 m² 10 942,98 zł/m²

Piętro:
8/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1976
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

8/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1976

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (10 942,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 45,60 m² (45 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1976
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru!

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w dobrze skomunikowanej części Gdyni Obłuża.

To propozycja dla osób, które szukają mieszkania do zamieszkania, z praktycznym układem pomieszczeń, osobną kuchnią i dodatkowymi przestrzeniami do przechowywania. (...)

Agent

Damian Kiełbasiński

880 306...

880 306 638

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

880 306...

880 306 638

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl