Apartament, ul. Bydgoska
Bydgoska, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
- 1 176 978 zł
- 62,94 m²
- 18 700 zł/m²
Jacek Rostankows...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Bydgoska
Bydgoska, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Apartament, ul. Bydgoska
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 176 978 zł 62,94 m² 18 700 zł/m²
parter/3
3
2026
garaż wolnostojący
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 176 978 zł (18 700 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
- Dostępne: marzec 2027
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 62,94 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 800 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Home Experts, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: HEX642729
Lokalizacja
- Adres: Bydgoska, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
Mieszkanie od południowego zachodu w 3 piętrowym nowo budowanym budynku na granicy Działek Leśnych i Śródmieścia.
Inwestycja wpisuje się w koncepcję miasta 15-minutowego, umożliwiając łatwy dostęp do kluczowych elementów miejskiej infrastruktury.
Strefa relaksu: Zewnętrzna przestrzeń rekreacyjna oraz plac zabaw dla najmłodszych gwarantują idealne warunki do wypoczynku po ciężkim dniu.
Hala garażowa: miejsca postojowe oraz boksy rowerowe. (...)