Mieszkanie, ul. Modrzewiowa
Modrzewiowa, Pustki Cisowskie, Gdynia, pomorskie
- 629 000 zł
- 63,62 m²
- 9 886,83 zł/m²
Szymon Pietrzak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Modrzewiowa
Modrzewiowa, Pustki Cisowskie, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Modrzewiowa
Zaktualizowane: 19 maja 2026
629 000 zł 63,62 m² 9 886,83 zł/m²
parter/6
3
2004
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/6Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2004Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 629 000 zł (9 886,83 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 63,62 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/6, jednopoziomowe
- Czynsz: 900 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: PARTNERZY AGENCJA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: PAN578802
Lokalizacja
- Adres: Modrzewiowa, Pustki Cisowskie, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
MIESZKANIE:
Mieszkanie o powierzchni 63,62 m², położone na parterze w 6-piętrowym bloku.
Lokal jest 3-stronny, salon ma zachodnią wystawę a sypialnie wschodnią.
W skład mieszkania wchodzą:
salon z aneksem kuchennym o pow. 29m2,
sypialnia 12m2,
sypialnia 13m2,
łazienka 5m2,
korytarz 4m2.
Czynsz wynosi ok. 900 zł latem a 1100 zł zimą.
Większość mebli może pozostać w mieszkaniu. (...)
798 568...
798 568 568