Mieszkanie, ul. Witosławy

Witosławy, Fikakowo, Gdynia, pomorskie

  • 3 300 zł
  • 59 m²
  • 55,93 zł/m²

Zdjęcie

Ewelina Seredyn

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Witosławy

Witosławy, Fikakowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

3 300 zł

59 m²

55,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Witosławy

Zaktualizowane: 11 maja 2026

3 300 zł 59 m² 55,93 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
4 500 zł

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

4 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 300 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2001
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 800 zł, kaucja: 4 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 59m2 w Gdyni na Wielkim Kacku na os.Fikakowo.

Mieszkanie znajduję się w zadbanym i dobrze utrzymanym 3-piętrowym budynku na 2-piętrze.

W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, sypialnia z szafą w zabudowie, pokój, łazienka z wanną i funkcją prysznica, WC, garderoba, wiatrołap.
Z salonu wyjście na balkon a z niego widok na zieleń.
W łazience nowa pralka. (...)

Agent

Ewelina Seredyn

668 862...

668 862 381

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została