Mieszkanie, ul. Stolarska

Stolarska, Obłuże, Gdynia, pomorskie

  • 375 000 zł
  • 32,30 m²
  • 11 609,91 zł/m²

Zdjęcie

Miłosz Kępczyńsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Stolarska

Stolarska, Obłuże, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

375 000 zł

32,30 m²

11 609,91 zł/m²

Mieszkanie, ul. Stolarska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

375 000 zł 32,30 m² 11 609,91 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1979
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1979

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 375 000 zł (11 609,91 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 32,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1979
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Czynsz: 550 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

MIESZKANIE:
2-pokojowe ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 32,3 m2. Znajduje się na drugim piętrze, co czyni je bardziej wygodnym i dostępnym. Lokal był dotychczas użytkowany przez najemców, co potwierdza jego funkcjonalność i możliwość zamieszkania. Stan techniczny nie jest jednak bardzo dobry i może wymagać prac remontowych - na pewno łazienka. (...)

Agent

Miłosz Kępczyński

798 568...

798 568 568

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Miłosz Kępczyński

798 568...

798 568 568

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.