Mieszkanie, ul. Makuszyńskiego
Makuszyńskiego, Karwiny, Gdynia, pomorskie
- 489 000 zł
- 48,02 m²
- 10 183,26 zł/m²
Damian Gryszkiew...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Makuszyńskiego
Makuszyńskiego, Karwiny, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Makuszyńskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
489 000 zł 48,02 m² 10 183,26 zł/m²
3/4
2
1980
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 489 000 zł (10 183,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: styczeń 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 48,02 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980 (blok w starym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: Laguna Nieruchomości oddział Gdynia, Kutno, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 275
Lokalizacja
- Adres: Makuszyńskiego, Karwiny, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach.
Dane nieruchomości:
- pomieszczenia: dwa ustawne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój,
- powierzchnia całkowita mieszkania: 51,28 m (48.2 m2 mieszkanie + 3,08 m2 piwnica),
- 3. (...)