Ogłoszenie archiwalne

Apartament Redłowo, ul. Legionów

Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie

  • 990 000 zł
  • 47 m²
  • 21 063,83 zł/m²

Apartament Redłowo, ul. Legionów

Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
22 listopada 2022

990 000 zł

47 m²

21 063,83 zł/m²

Apartament Redłowo, ul. Legionów

Zaktualizowane: 22 listopada 2022

990 000 zł 47 m² 21 063,83 zł/m²

Piętro:
8/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2012
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

8/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2012

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 990 000 zł (21 063,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 47 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2012
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Czynsz: 550 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: FILAR Nieruchomości, zaktualizowane: 22.11.2022
  •   numer ogłoszenia: DFI-MS-946

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA:
Budynek Altus położony jest w dzielnicy Gdynia Redłowo. Sąsiedztwo morza to niewątpliwy atut tego miejsca - wystarczy piętnastominutowy spacer, by znaleźć się na plaży. Lokalizacja stanowi idealną równowagę pomiędzy bliskością Śródmieścia a kameralnym zakątkiem zaprojektowanym z myślą o najbardziej wymagających klientach. Nieopodal znajduje się Pomorski Park Naukowo Technologiczny, gdyńskie miasteczko sportowe oraz dynamicznie rozwijające się centra biurowe i handlowe. (...)

Kontakt

Agent

Biuro Filar Nieruchomości

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Biuro Filar Nieruchomości

Pełna oferta biura