Apartament, ul. Cyprysowa
Cyprysowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie
- 3 600 zł
- 52,08 m²
- 69,12 zł/m²
Mateusz Cymuta
Skontaktuj się
Apartament, ul. Cyprysowa
Cyprysowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Apartament, ul. Cyprysowa
Zaktualizowane: 8 maja 2026
3 600 zł 52,08 m² 69,12 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
parter/2
2
tak
bardzo dobry
3 600 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
3 600 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 600 zł / miesiąc
- Dostępne: kwiecień 2026
- Charakterystyka mieszkania: 52,08 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2022
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek
- Opłaty uzupełniające: 850 zł, kaucja: 3 600 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Mateusz Cymuta Nieruchomości, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: 664662
Opis nieruchomości
Prywatny Ogród 100+ m² | Gdynia Orłowo | Prestiżowa inwestycja | 15 minut spacerem do plaży | Panoramiczne okna | Garaż podziemny | Wysokie sufity
Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą apartamentu usytuowanego w najbardziej pożądanej części Gdyni - Orłowie. To miejsce stworzone dla tych, którzy poszukują balansu między miejskim luksusem a spokojem natury. (...)