Mieszkanie, ul. Śląska
Śląska, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
- 455 000 zł
- 40,50 m²
- 11 234,57 zł/m²
Aleksander Honcz...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Śląska
Śląska, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
27 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Śląska
Zaktualizowane: 27 kwietnia 2026
455 000 zł 40,50 m² 11 234,57 zł/m²
5/5
2
1930
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
5/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 455 000 zł (11 234,57 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2025
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 40,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1930 (blok w starym budownictwie)
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 5/5, jednopoziomowe
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Grand Estates, zaktualizowane: 27.04.2026
- numer ogłoszenia: EX158400031
Lokalizacja
- Adres: Śląska, Działki Leśne, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka, morze, jezioro
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 Pokojowe Mieszkanie, które przeszło kapitalny remont generalny. Idealny pod inwestycje, bądź na wynajem dla młodych ludzi.
MIESZKANIE
Mieszkanie ma powierzchnię 40,5 m² i składa się z 2 Pokoi oraz łazienki. Przeszło kapitalny remont, obejmujący nową instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną, a także odnowienie ścian, podłóg i okien. Ogrzewanie jest energooszczędne i elektryczne, zapewniając komfort użytkowania. (...)