Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Wiczlińska, Chwarzno, Gdynia, pomorskie

  • 426 000 zł
  • 36,13 m²
  • 11 790,76 zł/m²

Zdjęcie

Robert Pawlik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Wiczlińska, Chwarzno, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

426 000 zł

36,13 m²

11 790,76 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wiczlińska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

426 000 zł 36,13 m² 11 790,76 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 426 000 zł (11 790,76 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 36,13 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 11 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: MBI 3 Sp. z o.o., zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: rp81

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szybki odbiór na czerwiec 2026.
2 pokojowe, w cenie miejsce parkingowe i system Smart Home.

Okolica w trakcie rewitalizacji i przebudowy drogi ze ścieżkami rowerowymi.
W pobliżu Lidl, Biedronka, sklepy i usługi.
Na osiedlu Żabka i punkty usługowe.

Osiedle o niskiej zabudowie 3 piętra z windą i halą garażową.
Duży prześwit między blokami. (...)

Agent

Robert Pawlik

506 135...

506 135 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości