dowolna

Mieszkania Gdynia – oferty mieszkań w Trójmieście

1 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 839 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biała

Oksywie,Gdynia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe opis mieszkania: lokal o powierzchni 35 m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 999 zł46 m² 10,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Orlicz-Dreszera

Leszczynki,Gdynia

731 000 zł69 m² 10 656 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem z możliwością wyodrębnienia 5-6 pokoi pod dalszy wynajem (kwatery pracownicze), bądź dla dużej rodziny położone blisko Estakady Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? W Nieruchomości Sikora mamy idealną ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! Oferujemy dwu pokojowe mieszkanie, dostępne od zaraz, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

688 000 zł53 m² 12 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gdynia - Wiczlino Ogród | mieszkanie 53 m | taras 35 m | cena: 688 000 zł Opis nieruchomości: taras 35 m - prywatna przestrzeń do wypoczynku, spotkań, relaksu na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Orłowo,Gdynia

1 893 000 zł84 m² 22 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, łącząca w sobie spokój natury i wygodę bliskości centrum. Dzięki wyjątkowemu położeniu, mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

630 000 zł50 m² 12 475,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest nowocześnie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pogórzu, tuż na granicy z Gdynią przy ul. Śliwińskiego. Nieruchomość usytuowana na III - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie 35 m z tarasem, garderobą i oddzielną kuchnią - przytulna przestrzeń z charakterem Na wynajem oferuję niezwykle przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Wiczlino,Gdynia

645 000 zł53 m² 12 101,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Najprężniej rozwijająca się część Gdyni, uważana za małe miasteczko dzielnica Gdynia Wiczlino. Tu w otoczeniu zieleni powstało nowe osiedle z pełna infrastrukturą. W tej zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Wielki Kack,Gdynia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie ok.50m2 w Gdyni, Wielki Kack. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze apartamentowca na zamkniętym i dozorowanym osiedlu Apartamenty na Polanie przy ul. Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

505 000 zł38 m² 13 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: * Znakomita lokalizacja, * Dużo terenów rekreacyjnych, * 1 min pieszo do przystanku autobusowego, * 10 min pieszo do skm, * Pełna infrastruktura, szkoły, przedszkola, przychodnie, hipermarkety, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

7 900 zł93 m² 84,95 zł/m²

 

Piętro:20/36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

485 000 zł49 m² 9 877,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cudownej dzielnicy Witomino-leśniczówka. Mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

5 300 zł42 m² 126,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę apartament W centrum gdyni! Do wynajęcia apartament w nowym budownictwie w centrum Gdyni przy ulicy Sw. Piotra Nowe budownictwo monitorowane, w budynku winda, miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/36

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, dzielnicy Grabówek! Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Najem okazjonalny Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 200 zł76 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Zamieszkaj w prestiżowej Kaskadzie Redłowskiej jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

2 800 zł53 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,8m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie znajduję się na 2-piętrze w 10-piętrowym bloku. Budynek zadbany, dobrze utrzymany. Przyjazne otoczenie wokół zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 100 000 zł57 m² 36 913,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: zaciszna enklawa będąca doskonałą propozycją dla osób poszukujących ustronnego miejsca, bez potrzeby dojeżdżania z przedmieścia. Niska, kameralna zabudowa budynków doskonale komponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze czteropiętrowego bloku na Witominie. Dostępne od października, najem długo terminowy Mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

660 000 zł59 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , zlokalizowane w Gdyni Karwinach. Nieruchomość składa się z: salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

485 000 zł52 m² 9 344,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Pełna własność. Wzorowy stan prawny. Oferuję mieszkanie 2 pokojowe, z dużym balkonem, piwnicą. Doskonale skomunikowane! Układ: - przestronny przedpokój z pojemną szafą, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Gdyni Pogórzu Górnym. Nieruchomość: - salon - Osobna Kuchnia - Łazienka z wanną - wc - Przedpokój - Duży Balkon przygotowany pod fotowoltaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ centrum gdyni/ przy pkp/ wyposażone/ parking / widok na las Oferuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 090 000 zł112 m² 9 744,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie w szeregowcu z garażem w świetnej lokalizacji (gdynia Redłowo) Atuty nieruchomości Bezczynszowe mieszkanie, zapewniające niższe miesięczne wydatki. Duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość - indywidualne mieszkanie w stylu open space w domu jednorodzinnym w samym centrum Gdyni, w bardzo atrakcyjnej cenie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

849 000 zł75 m² 11 260 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie z dwoma dużymi tarasami o powierzchni 75,4 m2 usytuowane na II piętrze w kameralnym, nowoczesnym budynku z 2018 roku, w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł57 m² 38,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 2-piętrze budynku z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 190 000 zł136 m² 16 102,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Atuty Dwupoziomowe mieszkanie przy malowniczej ulicy Hallera w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Świetna lokalizacja blisko plaży i Centrum miasta. Kameralny, 2-lokalowy budynek, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Gdynia

Redłowo,Gdynia

499 000 zł22 m² 23 101,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie z antresolą na Kamiennej Górze w Gdyni idealne do zamieszkania lub jako inwestycja lokalizacja: kamienna Góra to jedna z najbardziej prestiżowych i malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

499 000 zł47 m² 10 689,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe w Gdyni przy ul. Olgierda. Balkon, bezpłatny parking, powierzchnia użytkowa 46,68 m . Mam do zaoferowania umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

751 000 zł67 m² 11 259,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66,7 m - Gdynia Witomino Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m , położone w centrum osiedla Witomino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Leszczynki,Gdynia

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: gdynia Chylonia ul. Wiejska to idealne rozwiązanie dla rodziny, jak i inwestora! Lokalizacja? Strzał w dziesiątkę! Blisko komunikacji miejskiej, sklepów, terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

380 000 zł30 m² 12 781,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie do generalnego remontu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdyni. Wzgórze Świętego Maksymiliana od wielu lat uważane jest za jedną z najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Gdyni, przy Domu Marynarza. Możliwość najmu na parę miesięcy. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

530 000 zł47 m² 11 286,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roszczynialskiego

Orłowo,Gdynia

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji Gdyni. Wynajem na okres do 30.06.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Invest Komfortu Nowe.