dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Gdynia - Lista ofert

1 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

797 883 zł75 m² 10 638,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna lokata kapitału w nowy lokal na wynajem Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży tej inwestycji. Posiadamy również inne lokale inwestycyjne w tym budynku. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 000 zł63 m² 47 619 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy apartament z fenomenalnym widokiem na Marinę! Apartament znajduję się w apartamentowcu Yacht Park w Śródmieściu Gdyni przy samej Marinie tuż obok Sea Towers! Najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

840 945 zł75 m² 11 212,60 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 800 zł68 m² 55,72 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 68,2m2 w prestiżowej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie znajduję się w najnowszej inwestycji portova z 2021r., deweloper Invest Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

348 000 zł48 m² 7 310,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o doskonałej lokalizacji ul, chylońska 201, bardzo dobrze skomunikowane (pomiędzy stacją skm Cisowa -ok 500m, a stacją Chylonia ok 750m) z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino-Radiostacja,Gdynia

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe bardzo słoneczne mieszkanie, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni-Witominie. Nieruchomość usytuowana jest w centrum dzielnicy, na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

399 000 zł24 m² 16 611,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - nowoczesny wystrój - umeblowane i wyposażone - po gruntownym remoncie w 2020 roku - centrum Gdyni - blisko morza, galerii Handlowej Batory, skweru Kościuszki - doskonała inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówek

Grabówek,Gdynia

399 000 zł32 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 32,30m2, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, jasne, przestronne, z balkonem i garażem zlokalizowanym w tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

359 000 zł45 m² 7 923,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku w Gdyni Oksywie przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Lokalizacja Oksywie to północna dzielnica mieszkaniowa Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 013 000 zł75 m² 13 508,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie, położona jest także przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

899 000 zł67 m² 13 438 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartamenty na Polanie to wyjątkowo malowniczo położone osiedle, otoczone terenami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Zielona przestrzeń do życia, bardzo bezpieczna, gdzie dzieci mogą swobodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z osobną kuchnią znajdująca się w centralnym punkcie Fikakowa. Doskonały punkt komunikacyjny. Mieszkanie świeżo po remoncie. Składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone na gdyńskim Obłużu. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 80 tych bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

350 000 zł44 m² 7 967,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pok. mieszkanie o pow. 44m2 z balkonem na Chyloni. Mieszkanie mieści się w budynku 4-piętrowym na ostatnim, 4-pietrze bez windy. Blok został niedawno odnowiony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 499 000 zł92 m² 27 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Klasycystyczny dworek - Willa Baśka, przy ulicy Korzeniowskiego na gdyńskiej Kamiennej Górze, wzniesiony został w 1923 roku. W latach dziewięćdziesiątych został on rozebrany i w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Redłowo - Osiedle Zielone ul. Legionów 107, 2 pokoje, balkon 45m Mieszkanie dostępne do zamieszkania od zaraz. Dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o pow. około 45 m2 w Gdyni Redłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

705 000 zł86 m² 8 200,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gdynia Karwiny. Okolica bardzo cicha oraz spokojna, w pobliskim sąsiedztwie znajdują się szkoła, liczne sklepy czy przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 799 000 zł97 m² 18 546,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Tylko w Mio casa efektowny loft w Gdyni z widokiem na morze! Apartament dla konesera nieruchomości. Inwestycja semeco Horyzonty Gdyni to zespół kilku budynków, które powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.53m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Obiekt monitorowany i strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

570 000 zł63 m² 9 023,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Karwiny, przy ulicy Baczyńskiego. Lokalizacja Karwiny to dzielnica położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Chyloni o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym bloku na parterze. W skład mieszkania wchodzą: 2-niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.64m2 w Gdyni na Obłużu. Osiedle z 2010r. z windą, deweloper Margo. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

877 373 zł75 m² 11 698,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino,Gdynia

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na gdyńskim Witominie przy ul. Narcyzowej! Ceniona przez mieszkańców Gdyni , perfekcyjnie skomunikowana z całym Trójmiastem, ze świetnie rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż ustawne, oryginalne, przestronne dwupokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Chwarzno Sokółka, z dużym ogródkiem i komórką lokatorską. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Witomino

Witomino,Gdynia

467 975 zł42 m² 11 142,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania, starannie urządzonego, z dbałością o najmniejsze detale, to oferta dla Ciebie. Atuty: - pięknie zaaranżowane, - bliskość zieleni, - świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

890 000 zł68 m² 12 992,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Elegancki apartament na strzeżonym osiedlu Apartamenty na polanie to świetne miejsce do zamieszkania dal całej rodziny z dziećmi, a także dla młodych, aktywnych, lubiących wędrówki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chylonia,Gdynia

375 000 zł36 m² 10 516 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | gdynia | chylonia | po remoncie | balkon | mieszkanie: na sprzedaż bardzo jasne i ciepłe mieszkanie 2 pokojowe w Gdyni Chylonia o powierzchni 35,66 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Chyloni o pow.47m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej odnowionej kamienicy, blisko centrum - dzielnica Wzgórze Św. Maksymiliana. W pobliżu pełna infrastruktura, cicha okolica. Do Urzędu Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chylonia

Chylonia,Gdynia

399 000 zł54 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje | do remontu | blisko skm | balkon | pod inwestycje | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Chylonia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

779 000 zł62 m² 12 464 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Skąpane w zieleni, wyjątkowe miejsce, jakim jest śródmieście Gdyni zaprasza do siebie modernistyczną architekturą, ulicami pełnymi tętniących życiem kawiarni i restauracji, gdyńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

279 000 zł23 m² 12 345,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. - w promieniu 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 500 zł37 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny położony w jednej z najciekawszych zabytkowych gdyńskich kamienic - przykładu modernistycznej architektury okresu międzywojennego - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 479 000 zł66 m² 22 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdyńskim Śródmieściu przy ul. Władysława IV! Lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni, za to spacerowa odległość od gdyńskiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Gdyni przy ulicy Partyzantów. Termin: dostępne do najmu od 1 lipca na rok, z możliwością przedłużenia Opłaty: 2000 zł plus opłaty maksymalnie 500 zł Kaucja: 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

9 800 zł63 m² 155,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament z fenomenalnym widokiem na Marinę! Znajduję się w apartamentowcu Yacht Park w Śródmieściu Gdyni przy samej Marinie tuż obok Sea Towers! Najbardziej luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

310 000 zł36 m² 8 720,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dla osób poszukujących spokoju i szybkiego dojazdu do każdego miejsca w trójmieście, ponieważ nieruchomość mieści się blisko obwodnicy trójmiasta. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Jeżeli szukasz 3 pokojowego mieszkania, starannie urządzonego, z dbałością o najmniejsze detale, z pięknym widokiem na zieleń, to oferta dla Ciebie. Atuty: - cudowny widok - Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

776 299 zł94 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu mieszkania w Gdyni! To miejsce, które oferuje przyjazną miejską przestrzeń, położoną zaledwie 15 minut od centrum miasta. Sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

369 000 zł28 m² 13 075,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka z dostępem do wspólnego ogrodu! Gdynia - Redłowo! Słoneczna kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 28,22 m2 i dostępem do zamkniętego ogródka tylko dla.