dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

952 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

952 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

755 202 zł80 m² 9 410,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 80 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o pow.70m2. Mieszkanie mieści się w kamienicy z windą z 1938r., na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Witominie na nowym osiedlu Słoneczna Zatoka. Doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie dobre dojazdy do pracy(miejsce jest świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł48 m² 12 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W biurze mio casa nieruchomości! idealne mieszkanie na start lub lokata kapitału Z wysoką stopą zwrotu! Zapraszam na prezentację 3pokojowego mieszkania położonego w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

441 912 zł40 m² 10 946,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 41 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

570 000 zł52 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, która została w pełni zmodernizowana w 2022 roku. Nieruchomość: oferowane mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 600 zł30 m² 52,98 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Gdynia Witomino *** W budynku "witawa" *** Mieszkanie 1-pokojowe *** Od zaraz *** Winda*** Umeblowane *** Miejsce parkingowe w hali - Gratis *** lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

1 020 000 zł60 m² 16 921 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wstawiamy nasze przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w bardzo spokojnej okolicy. Dla Kogo: nasze mieszkanie to idealna propozycja dla rodziny ceniącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł84 m² 20 047,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Piękny widok z oszklonej loggii, blisko dokądkolwiek, ogródek z wyjściem na plac zabaw. Wszystko to jest częścią pięciopokojowego apartamentu, w którym każdy centymetr kwadratowy ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

451 764 zł39 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 39 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Położenie Modern Tower nieopodal wybrzeża, w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta w nowej inwestycji portova. Doskonała lokalizacja, w pobliżu Plac Kaszubski, skwer Kościuszki, ulica Świętojańska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Patio Róży,Gdynia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Patio Róży. Teren jest zamknięty i monitorowany. Na terenie plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu oraz miejscem do wypoczynku. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

539 000 zł45 m² 12 004,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecamy do sprzedaży słoneczne mieszkanie w Gdyni, w prężnie rozwijającej się, historycznej części ścisłego centrum, objętej planem rewitalizacji i odnowy z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

675 000 zł38 m² 17 624 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania W luksusowej inwestycji? ta oferta jest dla ciebie! atuty nieruchomości: - wysoki standard, prestiżowa inwestycja, - blisko Morza - plaża 1,7km, - blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w naszej ofercie! Przy zakupie tego apartamentu nie ma obowiązku nabycia powierzchni dodatkowych! Dlaczego Wiczlino? Bo to miasto w mieście - połączenie nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

699 000 zł42 m² 16 843,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Westate gdańsk prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Gdyni. Lokalizacja: osiedle Altoria Apartamenty to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 900 zł79 m² 62,03 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

650 000 zł47 m² 13 859,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta w przygotowaniu. Mieszkanie jest w trakcie kapitalnego remontu. 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na sprzedaż o pow. 46,9m2 w Gdyni w Redłowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

465 060 zł42 m² 11 033,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży są lokale mieszkalne od powierzchni: 38,53 m2 do 82,45 m2 zadzwoń I dowiedz się więcej! mieszkanie: przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 04.09.23 Do wynajęcia 2-pokojowe (33 m2) w bloku na ogrodzonej posesji z wyznaczonym miejscem postojowym. Mieszkanie jest umeblowane, niezależne pokoje. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Patio Róży,Gdynia

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

2 650 zł59 m² 44,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Dąbrowej, w bliskiej odległości Stokrotka, biedronka i sieć drobnych sklepów osiedlowych, 2 szkoły, 2 przedszkola, żłobek, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 350 zł39 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 49 m kw przy ul. Filipkowskiego w Gdyni dzielnicy Chwarzno - Wiczlino. Zobacz w ofercie wirtualny spacer po mieszkaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł80 m² 9 963,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o zachwycającym widoku obejmującym również część Zatoki Gdańskiej. Idealne dla wymagających klientów, zlokalizowane na drugim z trzech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Gdynia Dąbrowa. W bliskiej okolicy szkół , przedszkoli , żłobków , przychodni oraz terenów zielonych. Lokalizacja : Dąbrowa to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament zlokalizowany w samym sercu miasta w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców Gdyni - Portova. Inwestycja oddalona o ok. 900m od Skweru Kościuszki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 900 zł17 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowaną kawalerkę, która znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w Gdyni (działki Leśne, ul. Warszawska). Lokalizacja: - 15 min pieszo do centrum Gdyni - Skwer Kościuszki; - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chylonia,Gdynia

567 935 zł50 m² 11 447 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferuję mieszkanie położone na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdyni. Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 063 000 zł68 m² 15 520,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Orłowie Kamienica Vertica mieścić się będzie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic trójmiasta w Gdyni Orłowie Inwestycja jest położona przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 750 zł34 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 34 m2 (salon z aneksem kuchennym, osobną sypialnią, łazienką). Mieszkanie jest wyposażone w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przytulne i dobrze wyposażone mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Abrahama w Gdyni ( po generalnym remoncie w 2022 roku-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Grabówek,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij