dowolna

Mieszkania z aneksem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

963 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

963 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

1 999 000 zł80 m² 24 988 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: silver House położony jest przy kameralnej ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni. Jej zaciszny charakter stanowi wymarzone miejsce do zamieszkania, jednocześnie dając możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

666 625 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***kupujący nie płaci prowizji*** nowodworcowa - Twoje idealne miejsce do życia w harmonii z naturą i bliskością miasta! Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

589 000 zł43 m² 13 665,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta mieszkania dostępna wyłącznie W biurze onyx home! Przedmiotem sprzedaży jest małe, kompaktowe, 3 pokojowe mieszkanie położone na gdyńskim Redłowie przy ulicy Powstania Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 499 000 zł96 m² 15 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! Luksusowy 4-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 95,5m2 w Gdyni na Chwarznie tuż przy ścianie lasu. Apartament mieści się w kompleksie apartamentowców na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Port,Gdynia

939 000 zł52 m² 17 954,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament w samym centrum Gdyni - przy najbardziej znanej z ulic - Świętojańskiej Zamieszkaj lub zainwestuj Lokalizacja Apartament znajduję się przy ul.Świetojańskiej 4-8, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Port,Gdynia

3 150 zł52 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu słoneczny apartament 2 pok w samym centrum Gdyni - przy najbardziej znanej z ulic - Świętojańskiej blisko plaży i infrastruktury Wynajem do czerwca lub na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie wynajęcia w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 34m2 z widokiem na las. Mieszkanie znajduję się w 4-piętrowym budynku na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 18 m (kawalerka). Mieszkanie jest wyposażone w meble i sprzęt agd. Podwójne okno sprawia, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

573 606 zł52 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 51,91 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla w Gdyni. Mieszkanie składa się z: przedpokoju (8,38 m ), salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

825 000 zł72 m² 11 426,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Atuty nieruchomości: - słoneczny balkony - 3 sypialnie - świeżo remontowana elewacja - miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 35 000 zł) - elastyczny termin wydania charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

2 070 000 zł79 m² 26 136,40 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowy apartament zlokalizowany w wizytówce Gdyni jaką jest inwestycja Sea Towers renomowanego dewelopera Invest Komfort. Wyróżnia go: - taras z widokiem na nabrzeże - Loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Pogórze Dolne,Gdynia

545 000 zł67 m² 8 134,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Pogórze Dolne. Inwestycja bardzo kameralna, w budynku znajdują się tylko 4 mieszkania o powierzchniach 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone i urządzone, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni. Do morza, plaży, terenów spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Orłowo,Gdynia

829 000 zł51 m² 16 254,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w malowniczej dzielnicy Gdyni, orłowo 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, 1 piętro. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 86,4 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł49 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Gdyni przy ul. Abrahama! Bardzo ładne, zadbane mieszkanie w centrum Gdyni składające się z salonu o pow. 17m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Lokalizacja przy placu Kaszubskim zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, w tym Skweru Kościuszki czy plaży miejskiej oraz zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

499 999 zł40 m² 12 437,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wielki Kack - idealne dla osób aktywnych(bliskośc lasu) i ceniących komfort Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdynia

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , częściowo wyposażone, położone na 4 piętrze nowoczesnego 4 piętrowego budynku Yarielys Residence przy ul. Antoniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

859 000 zł41 m² 20 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Gotowiec inwestycyjny-świetny na wynajem! 12 minut spacerem do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Gdyni, w budynku Art Deco. Z miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

707 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Gdyni przy ulicy B.Dembińskiego, na osiedlu wybudowanym przez dewelopera SEMEKO - Horyzonty Gdynia. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

999 000 zł66 m² 15 136 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

> atrakcyjny, całkowicie wykończony i wyposażony apartament z dwoma tarasami zlokalizowany na prestiżowym osiedlu ogrody tesoro < przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

873 000 zł73 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu maksymalnie do końca maja 2025. (możliwość krótszego najmu, np. 3 msc) Komfortowe, nowoczesne i bardzo słoneczne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciesz się komfortem tego nowoczesnego mieszkania w centrum Gdyni! To gustownie urządzone mieszkanie oferuje wszystko, czego potrzebujesz na dłuższy pobyt. W mieszkaniu znajduje się przytulny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł60 m² 10 067,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stylowe mieszkanie W gdyni dąbrowie Zamieszkaj w nietuzinkowym mieszkaniu, które idealnie sprawdzi się dla pary lub singla. Przemyślana, funkcjonalna przestrzeń oraz doskonała lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żniwna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Małym Kacku. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie w pełni umeblowane dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 890 zł23 m² 82,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka Kawalerka, gdynia Śródmieście 1 piętro, winda - ok. 23 m2. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Starowiejskiej. Okno wychodzi na stronę południową. W pełni umeblowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

660 000 zł64 m² 10 293 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży przestronne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Kamienica Janowska z 2010r. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze budynku z dużą, wygodną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

449 000 zł33 m² 13 684,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nieruchomość zarezerwowana! Przytulne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Stokowskiego w Gdyni. Dostępne od stycznia! Mieszkanie o powierzchni 32,81 m w spokojnej dzielnicy Gdyni Cisowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

387 447 zł32 m² 12 070 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze, w kameralnym osiedlu w Gdyni. Powierzchnia 32,10 m ,. W skład której wchodzi: przedpokój (3,56 m ), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

453 317 zł32 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zewnętrzne Biuro Sprzedaży Nieruchomości Jako zewnętrzne biuro sprzedaży, oferuję kompleksową obsługę inwestycji deweloperskich w zakresie sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 450 zł52 m² 66,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie dostępna W biurze navigat Dzielnica Chyloni położona jest na południowy zachód od centrum Gdyni, i graniczy dzielnicami, takimi jak Leszczynki, grabówek, cisowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chwarzno,Gdynia

1 050 000 zł86 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Chwarzno. Osiedle jest położone w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo- usługowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

332 600 zł27 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup już dzisiaj, a płatnośc rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie dwupokojowe w budynkach Panoramy z cichobieżną windą. Kameralne osiedle zamknięte za budynkiem mały ogródek oraz placyk zabaw dla dzieci , ławki, huśtawki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdynia działki leśne! rewelacyjna lokalizacja! Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m2, znajdujące się na parterze w bloku 3-piętrowym, przy ulicy Nowogrodzkiej 15! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

499 881 zł37 m² 13 510,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetne mieszkanie dla osób starszych! Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze. Wystawa okien względem stron świata: zachodnia. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osada Kolejowa

Leszczynki,Gdynia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nietuzinkowe 2 pok. mieszkanie pod mansardowym dachem b. blisko skm Przytulne, komfortowe i ciepłe, umeblowane i wyposażone, mieszkanie pod mansardowym dachem 2 pokoje duży salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij