dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdynia - Oferty wynajmu mieszkań

336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

336 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszanie zlokalizowane na osiedlu Fort Forest, gdynia Wiczlino. Bardzo dobra komunikacja z Centrum Gdyni oraz resztą Trójmiasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie o pow. 50m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

1 750 zł54 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajecia mieszkanie znajdujace sie na parterze budynku zlokalizowanego przy ulicy Staniszewskiego na osiedlu Chwarzno Zielenisz. Najem tylko dlugo terminowy , minimum 12 miesiecy. Mieszkanie sklada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Altus w Gdyni Redłowie. W pobliżu znajduje się sporo barów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

600 zł10 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 1-osobowy w mieszkaniu w bloku przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie jest 4- pokojowe, posiada łazienkę z prysznicem oraz dużą, nowoczesną kuchnię. W pokoju znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka o pow.35m2 w sercu Gdyni przy ul. 3-maja. Mieszkanie znajduję się w budynku z windą, na terenie zamkniętym. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Witomino,Gdynia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Mam do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe w nowym budownictwie (2015 rok) znajdujące się na osiedlu Amareno w Gdyni Witomino. Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Gdyni na Obłużu o powierzchni 38m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną, wc oraz przedpokój. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu Gdyńskim, w budynku z 2019 roku. Lokalizacja osiedla zapewnia dogodny dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 750 zł42 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42m2 w Gdyni na Grabówku. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku oddanym w 2014r. przez semeko na osiedlu "horyzonty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieradzka

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parterowy i komfortowy dom do wynajęcia o pow.115m2 w Gdyni na Małym Kacku. W skład domu wchodzi: salon z aneksem kuchennym,trzy pokoje,dwie łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Patio Róży

Patio Róży,Gdynia

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Patio Róży. Teren jest zamknięty i monitorowany. Na terenie plac zabaw dla dzieci, siłownia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł51 m² 39,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Gdyni o powierzchni 50,54m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje (20m2;12m2), oddzielna kuchnia (7m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Leszczynki,Gdynia

1 450 zł39 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzenne mieszkanie z dwoma pokojami. Z przedpokoju wejście do dwóch osobnych pokoi oraz łazienki, z dużego pokoju wejście do osobnej jasnej kuchni. Kuchnia wyposażona w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 250 zł18 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z uwagi na sytuację W kraju, udostępniam link do filmu z mieszkania, który obrazuje jego rozkład i wielkość: wynajmę piękną, świeżo wyremontowaną kawalerkę w dzielnicy Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Pogórze Górne,Gdynia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Pogórzu o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduje się domu wolnostojącym. Poziom pierwszy to : salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 250 zł17 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękną, świeżo wyremontowaną kawalerkę w dzielnicy Gdynia Grabówek.Przy ul. Ramułta, blisko sklepu Biedronka, 700m od Lidla oraz 700m od skm Gdynia grabówekumeblowana z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwaszczyńska

Karwiny,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Karwinach o powierzchni 50m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczynki

Grabówek,Gdynia

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54m2 w domu wolnostojącym w cichej i spokojnej okolicy w Gdyni na Grabówku. Dwa niezależne pokoje (z większego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Patio Róży

Patio Róży,Gdynia

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Patio Róży

Patio Róży,Gdynia

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W gdyni orłowie. Apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, łazienki. Lokal: apartament jest nowy i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajmu przestrzenną kawalerkę, po remoncie - pokój połączony z aneksem kuchennym, garderoba oraz łazienka. Mieszkanie, zadbane i wyposażone. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

1 600 zł69 m² 23,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 68,9m2. Mieszkanie znajduję się w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Derdowskiego

Śródmieście,Gdynia

3 100 zł78 m² 39,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na 5 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu transatlantyk, znajdujący się w samym centrum Gdyni przy Placu Kaszubskim. Nawiązuje do modernistycznej zabudowy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł80 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny 3-pokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 80m2 w samym sercu Gdyni w prestiżowym apartamentowcu "transatlantyk" na Placu Kaszubskim. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament na strzeżonym eleganckim, osiedlu Apartamenty na polanie to miejsce, które wydaje się być idealnym do zamieszkania dla czteroosobowej rodziny. Cisza, spokój, urzekające widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł75 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu bardzo ładne, zadbane mieszkanie po remoncie położone w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie przesztrzenne, o ładnym rozkładzie, dwustronne. Trzy pokoje , oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, w spokojnej okolicy. Zalety: - odświeżone z nowymi meblami - internet i kablówka w cenie - niskie koszty utrzymania (205 zł lato /305zł zima) - piwnica 6m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 zł24 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana mieszkanie do wynajęcia. Lokalizacja: doskonała, budynek położony wśród zieleni, w sąsiedztwie ul. Świętojańska, park, bulwar Nadmorski, plaża, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Redłowo

Redłowo,Gdynia

4 800 zł124 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Rezydencja Tarasy powstała w willowej części Redłowa, na kaskadowo wznoszącym się terenie. To cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno,Gdynia

2 000 zł71 m² 28,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na na gdyńskim osiedlu Sokółka z umeblowaną i wyposażoną kuchnią. W łazience ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kameralna

Bernadowo,Gdynia

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 49m2 w Gdyni na Małym Kacku na os.Bernadowo Park. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym, zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Witomino,Gdynia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 53m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców "witawa". Teren jest zamknięty.