dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdynia - Lista ofert

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

700 000 zł42 m² 16 847,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie zaprojektowane bardzo funcjonalnie oraz z wyczuciem smaku. Ponadstandardowa wysokość sufitu (330cm), liczne przeszklenia, krajobraz za oknem oraz duży balkon czynią tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 499 000 zł121 m² 12 388,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż 3- pokojowy apartament gdynia- karwiny lokal: realizacja inwestycji w 2009 roku (deweloper panorama). Apartament o powierzchni użytkowej 121,17 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Obłuże,Gdynia

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia wystarczy umeblować! Idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. W dzielnicy najprężniej rozwijającej się w Gdyni. Najważniejsze atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

829 000 zł86 m² 9 606,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz klimatycznego i rodzinnego apartamentu na Pustkach Cisowskich? Idealnie trafiłeś! atuty: - przestronne 3 pokojowe mieszkanie, - duży taras od strony południowej, - 30m2 poddasza do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

474 000 zł46 m² 10 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Odkryj dziką naturę miasta Rezerwat Przyrody Kępa Redłowska, utworzony w 1938 roku, jest najstarszym w województwie pomorskim. To właśnie u progu tego liczącego sobie 120 hektarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

487 000 zł44 m² 10 995,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Nieruchomość znajduje się na parterze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

639 900 zł63 m² 10 157,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe w Gdyni w dzielnicy nadmorskiej przy ul. Reja o powierzchni 63 m2 w budynku wielorodzinnym na parterze z własnym c.o , NOWE SPRZĘTY: -okna plastykowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

335 000 zł47 m² 7 070,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego atrakcyjnie pod względem turystycznym - dzielnicy Oksywie, na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

365 000 zł35 m² 10 339,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witominie! Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

689 000 zł48 m² 14 229,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość zlokalizowana jest w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, niedaleko rezerwatu przyrody Kępa Redłowska, lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i pięknej dzikiej plaży. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Obłuże,Gdynia

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne mieszkanie, doskonały układ, zielona okolica, 63 m2 na parterze wraz z komórką lokatorską. DO generalnego remontu. Zdjęcia zawierają wizualizacje. Lokalizacja: gdynia ul. Eugeniusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

279 000 zł23 m² 12 345,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Kawalerka ( 1 pokojowa ) z niezależnym wejściem z boku budynku o powierzchni użytkowej 23 m2. Lokal dodatkowo posiada antresolę, wejście do pokoju z poziomu parteru wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

425 000 zł55 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wysokiego spokojnego bloku z windą. Blok zadbany, 2 mieszkania na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Demptowo

Demptowo,Gdynia

776 614 zł86 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżynowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

499 000 zł64 m² 7 829,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub na wynajem. Atrakcyjna cena. Możliwy bezpieczny kredyt 2 %. Atuty: mieszkanie ze względu na lokalizacje doskonale nadaje się pod wynajem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

279 000 zł23 m² 12 345,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zalety nieruchomości: - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. - w promieniu 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

399 900 zł45 m² 8 874,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko W biurze mio casa! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami nowej oferty nieruchomości położonej w Gdyni Chylonia przy ul. Swarzewskiej. Funkcjonalne, wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

486 000 zł33 m² 14 817,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia śródmieście ul. Władysława IV 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,80 m2 lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Gdyni w pobliżu najważniejszych atrakcji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

472 226 zł41 m² 11 625,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 41 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Leszczynki,Gdynia

584 290 zł46 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 46 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

548 000 zł54 m² 10 148,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie. Pachnące świeżością, słoneczne i bardzo ciche. Wszystko nowe, łącznie z instalacjami i stolarką. Wnętrza przestronne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja ,która niesie ze sobą wygodę i komfort życia , miejsce , z którego blisko jest do centrum miasta jak i Trójmiejskiej obwodnicy , dzielnica ulokowana wzdłuż linii skm -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

979 000 zł76 m² 12 797,40 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 76,5 mkw na 12 piętrze 16-to piętrowego budynku z 2021r. zalety: - widok na morze - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na loggię ( można ja zabudować ) - garderoba - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 550 000 zł52 m² 29 693,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane jest w nowej inwestycji Portova w Śródmieściu Gdyni. Posiadanie nieruchomości w tym miejscu to wygoda i oszczędność czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

1 390 000 zł41 m² 34 068,60 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane jest w nowej inwestycji Portova w Śródmieściu Gdyni. Projekt Portova nawiązuje do modernistycznych tradycji Gdyni prostymi, geometrycznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowskiego

Pogórze,Gdynia

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz przestronnego mieszkania na Pogórzu? Idealnie trafiłeś! atuty: - ciepłe i przestronne, - 3 niezależne pokoje, jeden całkowicie wygłuszony, - słoneczne, - świetnie skomunikowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

375 000 zł44 m² 8 581,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum dzielnicy Chylonia w Gdyni. W pobliżu środki komunikacji miejskiej, skm, Lidl, biedronka, szkoła, ośrodek zdrowia. Budynek ocieplony, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

739 000 zł74 m² 9 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią na nowoczesnym i rodzinnym osiedlu. Możliwość zakupu 2 miejsc w Hali Garażowej i 2 dużych komórek lokatorskich. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sportowa

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

847 095 zł75 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczna lokata kapitału w nowy lokal na wynajem Jesteśmy autoryzowanym partnerem sprzedaży tej inwestycji. Posiadamy również inne lokale inwestycyjne w tym budynku. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

540 000 zł53 m² 10 131,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż oferujemy wyremontowane i umeblowane mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w Gdyni Dąbrowie, na 1 piętrze budynku. Mieszkanie: w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Redłowo,Gdynia

420 000 zł34 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: 250 metrów do delikatesów Auchan; 350 metrów do Pomorskiego Parku Naukowo Technicznego "experyment"; 700 metrów do Łużycka Office Park; 1000 metrów do skm Redłowo; 1500 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Norwida

Śródmieście,Gdynia

2 230 000 zł90 m² 24 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kameralna inwestycja, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Atuty: -Widok na morze -500m od Bulwaru Nadmorskiego -gotowe do wprowadzenia -blisko centrum - 15 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falista

Grabówek,Gdynia

829 000 zł65 m² 12 771,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Tylko W golden gate! Jeśli zależy Ci, aby mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie mieć spokój i widok na kojącą zieleń - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

469 000 zł42 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Witominie mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Powierzchnia 42 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 228 315 zł78 m² 15 830,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Plaża, świetne jedzenie i duża dawka kultury - to wszystko możecie mieć na wyciągnięcie ręki! Centrum Gdyni - nowe, nowoczesne i stale rozwijające się. Bogate zaplecze kulturowe: teatr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Chylonia mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2. Mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

419 000 zł41 m² 10 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Chylonia mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,8 m2 + pow. piwnicy 2,92 m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

519 000 zł67 m² 7 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu ustawnego, słonecznego mieszkanie w dzielnicy Gdynia Karwiny. Okolica z pełną infrastrukturą, szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sportowa

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

804 033 zł75 m² 10 720,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie - duże 2 pokoje z balkonem w centrum Gdyni, blisko morza. Lokalizacja: mieszkanie położone w sercu Gdyni na Wzgórzu Świętego Maksymiliana, doskonale skomunikowane, 5 minut.