dowolna

Mieszkania Gdynia Witomino

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

1 199 000 zł134,68 m² 8 902,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Twoje nowe miejsce w Gdyni Witomino 4 pokoje | 134,68 m | Bez czynszu | Możliwość pozostawienia wyposażenia Lokalizacja komfort i natura w jednym Witomino to dzielnica, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,70 m² 9 292,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , położone na ostatniej kondygnacji 10-piętrowego budynku przy ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 7 w Gdyni Witominio. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

8 999 zł100 m² 89,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze auty: - przestronny apartament w koronach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - południowo-wschodnia zaprwniająca dużą ilość światła w ciągu dnia Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 900 zł28,50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Nie będzie czekało za długo więc dzwoń. Do wynajęcia mieszkanie w Gdyni z widokiem na morze, lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 3-pokojowy, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 3-pokojowe W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, pokoju biurowego, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 358 304 zł144,20 m² 16 354,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 5-pokojowy apartament o powierzchni 144,2m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na dziesiątym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 173 zł43,78 m² 17 386,31 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,78 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40,60 m² 61,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. 2 morskiego Pułku Strzelców Przy osiedlu znajduje się parking wzdłuż ulicy. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł59,60 m² 10 654,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Atuty: > pętla autobusowa tuż przy budynku; > szybki dojazd do centrum Gdynia oraz skm; > bliskość obwodnicy Trójmiasta; > w pobliżu centrum handlowe Witawa Shopping Centre; > duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,40 m² 12 683,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy z przyjemnością mieszkanie, które oferuje więcej niż podobne nieruchomości. Mieści się przy kameralnej ulicy Witomina, w ciekawym budynku, na zamkniętej bramą posesji. Ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - Gdynia Witomino, ul. Graniczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które od pierwszych chwil daje poczucie ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł46,90 m² 10 660,96 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z garażem w idealnej lokalizacji | Gdynia Witomino Polecam na sprzedaż przytulne, słoneeczne mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane w gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 776 zł44,30 m² 18 934 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,30 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na czwartym piętrze budynku zlokalizowanego w Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43 m² 11 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do generalnego remontu, w dzielnicy Witomino bezpośrednio sąsiadującej z centrum. Lokalizacja; - 150 m do najbliższego przystanku autobusowego - 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie idealnie dla studentów - Gdynia Witomino, ul. Słoneczna 12 Szukasz komfortowego miejsca do nauki i życia nad morzem? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla grupy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł37 m² 10 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uwaga: część zdjęć przedstawia wizualizacje aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 2 piętrze przy ul. Narcyzowej w Gdyni Witomino. W skład nieruchomości wchodzą: - salon:.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44 m² 13 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję przestronne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Gdyni w dzielnicy Witomino, przy ul. Narcyzowej. Lokal znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł24,52 m² 13 825,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o pow. 24,52 m , zlokalizowana w Gdyni, w dzielnicy Witomino, na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł65,89 m² 10 456,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jasne 3 pokoje z widokiem na las | Gdynia Witomino Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej, zielonej części Gdyni - Witominie, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł27,19 m² 12 136,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 300 zł52,82 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w dzielnicy podmiejskiej Witomino to jedna z najbardziej zalesionych dzielnic Gdyni położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Mieszkanie przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł17,52 m² 17 066 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - bardzo dobrze skomunikowana dzielnica, - pełne zaplecze handlowo - usługowe, - bliskość lasów i terenów rekreacyjnych, - nowoczesne wykończenie mieszkania - przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,30 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje 47 m po remoncie | Gdynia Witomino | Balkon, winda, parking Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m w popularnej dzielnicy Gdynia Witomino. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,41 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty: przestronne mieszkanie - dwa niezależne pokoje. Osobna kuchnia. Możliwość zamieszkania, wynajem na pokoje. Przynależny balkon, komórka lokatorska. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,90 m² 10 257,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Zatokę - Gdynia Witomino, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża. Dane techniczne: ilość pokoi: 2 - układ idealny do przebudowy pod własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł41 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy II Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł41,60 m² 11 298,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Witomino Radiostacja, ładne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: świetne położenie, ta część dzielnicy położona jest na wzniesieniu, z ładnymi widokami, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przytulne, zadbane mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,60 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na gdyńskim Witominie przy ul. Strażackiej! To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnego lokum w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł41,80 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,23 m zlokalizowane w Gdyni Witomino. Świetna lokalizacja oraz idealny układ mieszkania. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: połowa domu z niezależnym wejściem. Duży taras idealne miejsce do wypoczynku. Las za oknem gwarancja ciszy i bliskości natury. Idealne dla rodziny 2+1 lub na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,60 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. Strażackiej atuty nieruchomości: - lokal po remoncie, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,10 m² 12 199,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą atrakcyjnie położonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,38 m² 11 774,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,38 m , z bardzo dobrym, funkcjonalnym układem - dwa niezależne pokoje, osobna ustawna kuchnia z oknem, przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,90 m² 14 967,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 57,9 m2 w stanie deweloperskim, usytuowany na drugim piętrze budynku zlokalizowanego Gdyni, witomino. Nowoczesny budynek o ciekawym wyglądzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 612 zł57,80 m² 14 993,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfort I styl W sercu trójmiejskiego parku krajobrazowego Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł39,40 m² 13 426,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas! Na sprzedaż ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą. Idealna propozycja dla pary, studenta, małej rodziny oraz osoby starszej. Niskie koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 922 zł46,10 m² 18 197,87 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 43 m Mam do zaoferowania słoneczne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,50 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,5 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku przy ulicy strażackiej 5 W Gdyni na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa się.