dowolna

Mieszkania Gdynia Witomino-Leśniczówka

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Jasna i przytulna kawalerka 30 m2 na Witawie. Wolna od zaraz. Kuchnia jasna z oknem - podłoga gres, zabudowa na wymiar, płyta i piekarnik elektryczne, wyciąg, lodówka. Łazienka - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam ładne, zadbane , w pełni umeblowane ze sprzętem agd mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem, o pow. 38 m2, na szczycie budynku na parterze w 16 rodzinnym 1 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Okazja! Bardzo ładne, przytulne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w spokojnej i cichej okolicy. Pokoje mają odpowiednio powierzchnię: 15, 11 i ok. 9 m2. Osobne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 750 zł80 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- polecamy - wolne od VII/2012, atrakcyjna lokalizacja, centrum Witomina, blisko Lidl, centrum handlowo-usługowe Witawa, w pobliżu komunikacja, szkoły przedszkole, klinika medyczna, basen, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 200 zł41 m² 29,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, jasne mieszkanie w Gdyni Witomino - osiedle mps. Cicha, spokojna lokalizacja, doskonale skomunikowana, 2 min do przystanków autobusowych (ok.10 min do centrum) a także blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

345 000 zł60 m² 5 788,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Witomino-Leśniczówka urokliwa, spokojna, zielona doskonale skomunikowana dzielnica Gdyni. Najładniej położony blok na osiedlu. Idealne miejsce zarówno dla młodych ludzi z dziećmi ( szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gdynia Witomino mieszkanie 3-pokojowe,53 m.kw.10 pietro,po remoncie,parkiet,sciany cekolowane,nowa lazienka i kuchnia,3 szafy zabudowane,duzy balkon.Blok swiezo po remoncie,2 windy.Doskonala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

328 548 zł58 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta developera - Atrakcyjne mieszkanie o pow. 57,64 m2 zlokalizowane w Gdyni ( Witomino ). Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze składające się z salonu z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

300 000 zł53 m² 5 660 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Jasna kuchnia (z widokiem na Hel) częściowo otwarta na salon. W kuchni pozostaje zabudowa (w cenie). Łazienka z narożną wanną. W przedpokoju i dwóch pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Witomino-Leśniczówka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

614 000 zł90 m² 6 822,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja województwo: pomorskie powiat: gdynia miejscowość: gdynia dzielnica: witomino-Leśniczówka ulica: poprzeczna spokojna okolica, niska zabudowa, las, policja, przychodnia, apteka, poczta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Okazja, nowa niższa cena! Ładne mieszkanie w centralnej części Witomina. Bardzo dobrze położone wszystko pod ręką świetna komunikacja z centrum. Mieszkanie dobrze rozwiązane składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Nowa niższa cena - ostateczna! 2 pokoje (29,5 i 13,3) z aneksem kuchennym, garderoba (2,5), łazienka (5,2), przedpokój (6,6), duży balkon. Mieszkanie usytuowane na wysokim pierwszym piętrze,.