dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

1 400 000 zł344 m² 4 070 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w zabudowie szeregowej z wielkim potencjałem inwestycyjnym ze względu na świetną lokalizację w samym centrum Gdynia Obłuże oraz powierzchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Chylońska, blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pustki Cisowskie,Gdynia

375 000 zł33 m² 11 429,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

| 2 pokoje | przestronne | inwestycja | od zaraz | dobrze skomunikowane | gdynia pustki cisowskie | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balladyny

Orłowo,Gdynia

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***najemca nie płaci prowizji dla biura*** Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Lokal znajduje się w suterenie zadbanej jednopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Wzgórzu Św. Maksymiliana przy ul. Jana Matejki. Mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Wejherowska opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Wejherowskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tucholska

Obłuże,Gdynia

330 000 zł29 m² 11 243,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferta biura The House Nieruchomości. Słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowanego w cichej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

408 000 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Rolniczej w Gdyni na Witominie. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: duży i słoneczny salon z dużym oknem, wydzielona sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Podgórska opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 47 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Podgórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zostań pierwszym najemcą, kawalerki w spokojnej dzielnicy Gdynia, redłowo. 4 piętro, ok. 27 m2 Mieszkanie świeżo po remoncie, składa się z salonu i sypialni oddzielonej ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

839 000 zł56 m² 14 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni - o krok od morza! Przedmiotem sprzedaży jest jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 usytuowane na I piętrze w VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

485 000 zł53 m² 9 163,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe! Atuty oferty - cicha i spokojna okolica - 3 samodzielne pokoje - blisko do plaży - widok na ogródki działkowe i zatokę - bardzo duża piwnica Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

3 800 zł68 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gdynia działki leśne! Stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68m2, znajdujące się na ostatnim piętrze w 4-piętrowej kamienicy, położonej w Gdyni przy ulicy Warszawskiej 42!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W gdyni wzgórze św. Maksymiliana lokal: na wynajem obszerne 90 metrowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Batalionów Chłopskich. Każdy pokój wyposażony w sofę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

609 000 zł60 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na gdyńskim Pogórzu, przy ul. Żeliwnej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji najemca nie płaci prowizji. Ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2 na III piętrze 4 -ro piętrowego powojennego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

550 000 zł53 m² 10 357,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| mieszkanie | 3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko lasu | lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdyni jaką jest Cisowa, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

885 000 zł86 m² 10 236 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż posiadam wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Gdyni ulica Juliusza Słowackiego. Cisza, spokój za oknem drzewa :) Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych mieszkań.Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokoje | dobrze skomunikowane | centrum gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

589 000 zł67 m² 8 804,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością przedstawiam czteropokojowe mieszkanie idealne dla Rodziny, z wysokim potencjałem inwestycyjnym! nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Grabówek,Gdynia

2 400 zł35 m² 69,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie, rewelacyjna lokalizacja! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,63 m2 zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 2 pokoje (32m2) w najlepszej części Obłuża. Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu, sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnej toalety oraz przedpokoju. Zostało wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mam do zaoferowania mieszkanie o łącznym metrażu 46,8 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Mniejszy, idealnie nadaje się na pokój dla dziecka lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

1 550 zł20 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy kawalerka w ścisłym centrum Gdyni przy ul. 10 Lutego. Zadbana, odrestaurowana kamienica. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, z duży oknem, w pokoju jest kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozewska

Chylonia,Gdynia

669 900 zł53 m² 12 639,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości: na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na las! Lokal znajduje się na 4tym piętrze w budynku z windą, w otulinie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 190 000 zł105 m² 11 322,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

>rezerwacja< wyjątkowa okazja - mieszkanie do generalnego remontu w centrum Gdyni! Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 99,7 m , które było przystosowane do użytku na gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 500 zł17 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam Państwu na wynajem doskonale zlokalizowaną kompaktową kawalerkę położoną w Gdyni, przy ulicy pck 9 nieruchomość Umeblowane mieszkanie o powierzchni 17 m2, to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino-Radiostacja,Gdynia

450 000 zł38 m² 11 968,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuejmy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Witominie przy ulicy Strażackiej, w wieżowcu, na VI piętrze. Mieszkanie o powierzchni 37,6 m2 posiada bardzo funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

479 000 zł42 m² 11 318,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Młyńskiej na Chyloni w Gdyni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronny salon, oddzielna kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój, - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

389 000 zł44 m² 8 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko W golden gate! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w Gdyni Chylonia, ul. Kartuska. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

424 500 zł43 m² 9 872,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzeda dwupokojowe mieszkanie w Gdyni Chyloni. W pobliżu znajdują się sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła i przystanek skm i zkm, doskonała komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

589 000 zł63 m² 9 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowość w ofercie Mio Casa Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,20 m , usytuowane na czwartym piętrze z czterech w Gdyni na Karwinach, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą - Gdynia Oksywie, ul. Śmidowicza Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Redłowo to spokojna, nadmorska dzielnica Gdyni, znana ze swojego bliskiego sąsiedztwa z rezerwatem przyrody Kępa Redłowska. Zaledwie kilkanaście minut spacerem przez ten urokliwy rezerwat prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

465 000 zł60 m² 7 815,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw - możliwość zakupu nieruchomości przez osobę nie posiadającą obywatelstwa polskiego! 3 pokoje na Obłużu z oddzielną kuchnią do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

2 050 zł35 m² 57,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

550 000 zł39 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

414 000 zł42 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 42m2 w świetnej lokalizacji na gdyńskim Witominie (ul. Chwarznieńska 30). 2 pokoje z osobną kuchnią. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdynia

Pogórze,Gdynia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój o pow 15m2 na Pogórzu. Pokój z kuchnią i wspólną łazienką. Ekspozycja okienna z południowego-zachodu. Ogrzewanie gazowe. Dodatkowe opłaty tylko licznikowe. Opcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

440 000 zł43 m² 10 215,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie do częściowego remontu. Atuty: 10 minut pieszo do Gdyńskiej Starówki Mieszkanie z balkonem i piwnicą 350 m do komunikacji miejskiej Lokal idealny pod wynajem długoterminowy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

2 700 zł60 m² 45,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok.mieszkanie w przyjemnej okolicy w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie o pow.59,5m2 składa się z 3-niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wanną, toalety, oraz przedpokoju.