dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie blisko morza. [mieszkanie] Przestronne kawalerka o powierzchni 37 m2, położona jest na parterze i w skład mieszkania wchodzą: duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od połowy września\ października do czerwca. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 3-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty jest słoneczne i przestronne mieszkanie położone w Gdyni Cisowej. Spółdzielnia wydaje zgodę na dobudowanie balkonu/podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Obłuże,Gdynia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdyni, witomino - Radiostacja. 1 piętro, ok. 43 m2. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Orientacja okien wschód i zachód. Pomino pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

587 900 zł42 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą addom sprzedam bezpośrenio bez prowizji! Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

549 000 zł33 m² 16 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrenio bez prowizji! Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 33m2 na 2 piętrze w dzielnicy Działki Leśne. Mieszkanie znajduje się w świeżo wyremontowanej kamienicy, położone 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowocześnie wykończone 3 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Podgórskiej 11 (obłuże Dolne). Z każdego pomieszczenia mieszkania mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Chylonia przy ul. Morskiej 305. Blisko do skm gdynia chylonia (500m) idealne na start lub wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Chylonia,Gdynia

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Chylonia. Blisko do skm gdynia chylonia I cisowa. Idealne mieszkanie na wynajem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

399 000 zł37 m² 10 842,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem! Gdynia Grabówek! Dwustronne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,8 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

435 000 zł45 m² 9 638,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje 45,13 m2 - Gdynia Grabówek! Mieszkanie składa się z ustawnego salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. W sypialni znajduje się wydzielona przestrzeń na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olsztyńska

Działki Leśne,Gdynia

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie w dzielnicy Działki Leśne przy ulicy Olsztyńskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 kondygnacyjnego budynku. Składa się z dużego salonu, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

395 000 zł23 m² 17 003,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie Gdynia Redłowo, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej Idealna inwestycja lokalizacja: redłowo jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł51 m² 48,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Atrakcyjny, urządzony i wyposażony apartament położony w ścisłym centrum Gdyni. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, cekolowane ściany, wymienione instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z salonu, sypialni, korytarzu, łazienki z wc, ooraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

435 000 zł29 m² 14 775,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Lokalizacja: na Sprzedaż: jasne Mieszkanie w Sercu Gdyni Działki Leśne - Idealne pod Inwestycję lub do Zamieszkania! Szukasz kompaktowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z garderobą W gdyni przy ul. Wejherowskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z salonu, sypialni, korytarzu, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie w Gdyni na ul. Benisławskiego 25d Mieszkanie świeżo po zakończonym remoncie. Mieszkanie może zostać umeblowane pod najemcę. Mieszkanie o powierzchni 55m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD września! Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - odnowiona kamienica - prywatny parking dla mieszkańców - dostępne od zaraz - możliwość adaptacji 2 pokoju - duża, ustawna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

429 000 zł36 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wydania lokali 01.09.2025. Umowa na czas określony 01.09.2025- 25.06 2026. Mieszkania mamy również dostosowane dla studentów z możliwością powrotu na kolejny okres akademicki. Posiadamy w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Morskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z dwóch pokoi - salonu oraz sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

645 000 zł38 m² 16 982,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Umowa rezerwacyjna do dnia 8.08.2025 Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania z bezpośrednim widokiem na morze! Widok z dużego pokoju z balkonem oraz z małego pokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Oksywie,Gdynia

559 000 zł46 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie sprzedaż, gdynia oksywie, 3 pokoje, duży balkon opis:- salon,- dwie sypialnie,- łazienka,- wc,- przedpokój,- balkon,- piwnica.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duży balkon,- winda,- zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

3 500 zł76 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dobrej lokalizacji znajdujące się na czwartym piętrze kamienicy. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , na 1 piętrze. Działki Leśne, przy ul. Śląskiej. Dostępne od 15 sierpnia! Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Owsianej (cisowa) mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z trzech pokoi - salonu oraz sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1957

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z garderobą W gdyni przy ul. Kcyńskiej / chylonia mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z dwóch pokoi - salonu oraz sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzystronne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia 3 pokoi lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cisowa,Gdynia

390 000 zł48 m² 8 193,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do aranżacji - Gdynia Cisowa, ul. Chylońska Dane nieruchomości: - spółdzielcze-własnościowe proawo do lokalu, - pomieszczenia: salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

1 700 zł36 m² 46,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! lokalizacja: mieszkanie w Gdyni przy ulicy Płk Stanisława Dąbka 71. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo - usługowa. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

684 000 zł38 m² 18 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| 2 pokoje | inwestycja | centrum | po remoncie | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy w sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 635 000 zł84 m² 19 464,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie 84 m w samym sercu Gdyni - perfekcyjnie wykończone, gotowe do zamieszkania Z dumą prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Widna

Witomino,Gdynia

330 000 zł25 m² 13 458,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta na rynku. Kawalerka na witominie Na sprzedaż oferujemy kawalerkę w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witominie przy ul. Widnej. Mieszkanie może być idealnym mieszkaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł50 m² 15 110 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowe, niemal 50-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Abrahama w Gdyni. Lokal znajduje się na drugim piętrze zadbanej kamienicy z 1956 roku, która jest obecnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł28 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! ekonomiczne 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 27,5m2 w Gdyni na pograniczu Grabówka i Leszczynek. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta dla każdego, zamieszkaj w bardzo prężnie rewitalizowanej dzielnicy, z ogromnym charakterem. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 54m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 600 zł84 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 84m2 zlokalizowane w Gdyni, grabówek w skład którego wchodzą: poziom 1. - salon w pełni wyposażony z wyjściem na balkon - Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

529 000 zł41 m² 12 762,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane, 2-pokojowego mieszkania w Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Mieszkanie o powierzchni 41,45 m2 znajduje się od strony zachodniej.