dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

593 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna cena. Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 73,9 m2. Bardzo funkcjonalny rozkład. Wszystkie pokoje samodzielne, kuchnia jasna. Piętro 1 z 4. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. Łazenka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pola

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis dodatkowy: przytulna, ciepła i bardzo zadbana kawalerka w bloku usytuowanym w pobliżu bulwaru nadmorskiego a równocześnie niedaleko ul. Świętojańskiej. Ściany gładkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

nne informacje: domofon, taras, drzwi antywłamaniowe, po remoncie, panele, glazura, terakota, piecyk gazowy, internet, kablówka, umeblowane, szafa wnękowa, kuchnia wyposażona, łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 100 zł117 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Gdynia Dąbrowa. Bardzo ładne, przestronne mieszkanie o pow. 117,5 m2. 2 poziomy. Na pierwszym poziomie salon z wyjściem na balkon o pow. 9 m2. Dwie sypialnie. Garderoba posiadająca dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

567 000 zł80 m² 7 087,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-poziomowe (3/4 piętro), 3-pokojowe (30 m2, 15m2, 8m2), aneks kuchenny 7m2, łazienka 4,5m2, wc 2,5m2, garderoba 5m2, balkon 5m2, 2 piwnice, możliwość wynajęcia miejsca postojowego ( 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

520 000 zł117 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fikakowo

Fikakowo,Gdynia

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Osiedle Fikakowo. Budynek Panoramy z 2001 r. Mieszkanie o pow. 56,6 m2. Przestronny salon z wyjściem na balkon o pow. ok 5 m2.Aneks kuchenny (glazura, terakota)z drewnianą zabudową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Gdynia Grabówek. Lokal mieszkalny o pow. 120 m2. Nadbudowa. 3 pokoje, salon, aneks kuchenny (z możliwością zrobienia osobnej kuchni), łazienka oraz wc, garderoba. Piętro 4/5. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Bardzo solidna przedwojenna kamienica. Widok na Zatokę Gdańską (zimą) i prestiżowy kompleks Sea Towers. Tylko 1 mieszkanie na kondygnacji. Mieszkanie 2-stronne, słoneczne, wysokie 3m, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

1 000 zł68 m² 14,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Dąbrowa, o powierzchni 68 m2, trzy pokoje, salon z aneksem kuchennym , hol, dwie sypialnie, łazienka, oddzielne wc. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem od strony południowo-zachodniej. Wszystkie okna wymienione na pcv, oddzielne wc, terakota, glazura. Pokoje (21, 9, 8m2). Zabudowa w przedpokoju. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

655 000 zł87 m² 7 528,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne, przestronne czteropokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym kompleksie "dominium Gdyńskie". Urządzone bardzo estetycznie. Salon (26,7 m2) z widokiem na Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

280 000 zł43 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Osiedle Redłowski Stok, budynek Invest Komfortu z 2002 roku, wysoki standard wykończenia. Powierzchnia mieszkania 42,9 m2 w tym pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 18,6 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przepięknie położone mieszkanko w Gdyni Dąbrówce. 3 pokoje ( 8/10/13), oddzielnie kuchnia (8), łazienka z wc. Mieszkanko w pełni wyposażone (telewizor, lodówka, zmywarka, automat).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę apartament 40 metrowy w Gdyni Redłowie ( pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc. Dostępny od zaraz. Blisko morza i terenów rekreacyjnych. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na ul. Władysława IV 1 (na przeciwko urzędu skarbowego). Ciepłe, ciche i słoneczne. 20 minut na pieszo do plaży miejskiej, 7 minut do pkp i skm, przystanek autobusowy pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

mieszkanie po remoncie 15-min do plaży,15-min do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

1 350 zł46 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajme 2 pokojowe mieszkanie na dłuższy okres czasu. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd.Sypialnia zabudowa typy Komandor.,duzy pokój pustyz balkonem do uzgodnienia umeblowanie. Wolne od zaraz.Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wysoki parter w wieżowcu, budynek po remoncie elewacji (ocieplony), 3 pokoje (15,10,9m2), okna pcv, na podłodze parkiet. Słoneczne, w łazience kafle starszego typu. W mieszkaniu dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwinisławy

Fikakowo,Gdynia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Sympatyczne, widne, całkowicie urządzone mieszkanie do wynajęcia od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

456 500 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie na Osiedlu Zielonym, 2 pokojowe o łącznej powierzchni 55m2. Dwa niezależne pokoje o powierzchniach 23.5m2 oraz 12.2 m2 wyłożone parkietem dębowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

288 000 zł33 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka położona na spokojnym osiedlu Fikakowo. Mieszkanko przytulne i bardzo jasne z dużym balkonem. Salon połączony z aneksem kuchennym. Na podłodze częściowo terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka w ścisłym Centrum Gdyni vis-a-vis dworca kolejowego Wzgórze Św. Maksymiliana, idealna komunikacja miejska, do plaży oraz bulwaru nadmorskiego spacerkiem około 10 min. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje (17 i 9m2), jasna kuchnia, loggia, wc-oddzielnie, okna pcv, i/ivp. Mieszkanie dwustronne (wchód-zachód). Kafle starszego typu. Niski czynsz, mieszkanie bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Budynek ocieplony, mieszkanie po remoncie, oprócz kuchni. Drzwi antywłamaniowe, panele w całym mieszkaniu, okna plastikowe. Budynek leży blisko przychodni lekarskiej , liceum nr 3 i 6. Do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

wynajme mieszkanie po generalnym remoncie za 1300zł w pełni umeblowane z telewizorem ,kablówką ,lodówką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pokoje U gabrysi Pokoje 2-3-4 osobowe z możliwością dostawki w domku dwu rodzinny.Do dyspozycji gości kuchnia, taras z widokiem na rezerwat przyrody, atrakcyjna cena od 40zł. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie3-pokojowe w centrum Oksywia.Kuchnia jasna,wc osobno.Podlogi panele,okna PCV.Mieszkanie jest do odnowienia.Balkon oraz dwie piwnice.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawna

Witomino,Gdynia

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane 7 min do Obwodnicy Trójmiejskiej, 7 min do Centrum miasta. Blisko szkoła; basen; place zabaw i parki rekreacyjne; kościół;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krokowska

Chylonia,Gdynia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Promocja! podwójny garaż W cenie mieszkania! tylko do końca stycznia! Słoneczne mieszkanie, usytuowane w idealnym miejscu. 8 minut do dworca skm, 2 minuty do węzła komunikacji autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Gdynia,pomorskie

298 000 zł62 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ładne i zadbane mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnio-jadalnią. Łazienka i wc oddzielnie. Dwie piwnice. Mieszkanie wolne od zaraz. Może być z wyposażeniem widocznym na fotografiach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 065 000 zł115 m² 9 260,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 115m2, słoneczne(wsch-pd-zach), w wysokim standardzie, podłogi drewniane - mahoń, marmur, gres, alarm, videodomofon, brama garażowa z napędem. Składa się z 4 pokoi-salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

579 000 zł103 m² 5 621,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Pilnie sprzedam!działki Leśne-mieszkanie o doskonałej lokalizacji!blisko przedszkole,dwie podstawówki,gimnazja,liceum oraz ośrodek zdrowia.Z jednej strony centrum miasta z drugiej Trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

285 000 zł32 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Powierzchnia 32,5 m2. Ładna zadbana kawalerka na osiedlu Fikakowo, budynek Panoramy z 2003 roku. Mieszkanie słoneczne, z wystawą okien pd-zach. Mieszkanie składa się z przedpokoju (4,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

440 000 zł78 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Mieszkanie do remontu ( piece) Mieszkanie usytuowane w centrum Gdyni, wzgórze Św. Maksymiliana. Ok 10 minut piechotą do bulwaru nadmorskiego. Blisko sklepy, szkoły : podstawowa i liceum, urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam mieszkanie w bloku na 4 piętrze, gdynia. Bardzo dogodna lokalizacja w samym centrum parku! Również obok skm, zkm, szkoły podstawowej i głównych dróg w mieście.