dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie 53m2 w Gdyni Obłużu przy ul. Zielonej, w wyremontowanym i ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się 3 umeblowanych pokoi (20, 11, 9m2), oddzielnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

950 zł47 m² 20,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone ( meble, sprzęt agd), dwa niezależne pokoje, kuchnia otwarta na trzeci pokój (kuchnia z jadalnią). Łazienka z wanną, osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

595 000 zł95 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie w urokliwej lokalizacji. Wykończone z wyczuciem stylu, urządzone wygodnie i ze smakiem. Wyraźnie oddzielona część dzienna. Przestronny, stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zakupu przestronnego, dwupokojowego mieszkania, które położone jest w jednej z najpiękniejszych, prestiżowych dzielnic Gdyni - Wzgórzu Bernadowo. Okolica Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 000 zł49 m² 20,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Koszty pośrednictwa ponosi wynajmujący (właściciel) bardzo ładne mieszkanie położone W spokojnej dzielnicy gdyni. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

131 000 zł26 m² 4 984,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie położone w ocieplonym budynku, odnowiona elewacja. Zadbana klatka schodowa. Pokój ok. 15 m2, na podłodze mozaika parkietowa. Z pokoju wejście do kuchni.Okna kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

189 000 zł44 m² 4 334,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Polecamy - wyjątkowa okazja - super cena promocyjna - ważna do sierpnia tego roku - tylko 4.334 zł. m2 - bardzo korzystna lokalizacja, wszędzieblisko, centrum, komunikacja, kolejka skm. Solidna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Budynek ocieplony z nową windą. Teren wokół zadbany z urządzonym, zamykanym placem zabaw. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

210 000 zł41 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Super okazja! Sprzedam bardzo ładne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe, w cichej i otoczonej zielenią części Grabówka. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: gdynia ul. Bema (śródmieście) 45m2, 2 pokoje, 1 rok po generalnym remoncie - wysoki standard, w pełni umeblowane i wyposażone; internet, tv kablowa, parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka, jasny pokój, nieumeblowany. Kuchnia w pełni umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc, kabina. Mieszkanie w dobrym punkcie, blisko środków komunikacji miejskiej, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hodowlana

Witomino,Gdynia

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Cale mieszkanie po kapitalnym remoncie o wartosci 100.000PLN: lacznie z wymiana systemu wodno-kanalizacyjnego i gazowego, otynkowane sciany (cekol). Antywlamaniowe drzwi izraelskie. Przedpokoj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 200 zł42 m² 28,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w młodej dzielnicy Gdyni - Wielki Kack. Kilkuletni, kameralny blok 3piętrowy. Bardzo dobry standard, umeblowanie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (zabudowa kuchenna z kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

1 800 zł82 m² 21,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- polecamy! - komfortowe mieszkanie W komfortowym miejscu! - atrakcyjna cena! - Nowoczesny budynek, monitorowany, portier, cichobieżna winda, doskonałe położenie, niedaleko Zatoki, molo, plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

240 000 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

- polecamy - atrakcyjne mieszkanie W bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Gdynia ścisłe centrum /jednak spokojna lokalizacja/, ul. Antoniego Abrahama /środkowy odcinek/, mieszkanie 50m2, 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Spokojna

Gdynia,pomorskie

565 000 zł95 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none Piękne przestronne 4 pokojowe mieszkanie w Gdyni Małym Kacku. Mieszkanie składa się z: salon z jadalnią ok. 36m2, 3 pokoje (10,12,14m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

266 500 zł43 m² 6 197,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Okazja! Pięknie położone 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi (18m2 i 10 m2), kuchni z oknem (6m2), łazienka (6m2), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Gdyni położone na spokojnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ulicy Miłej w nowym budownictwie (rok budowy 2000) w Gdyni dzielnica Mały Kack. 3 pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarczana

Karwiny,Gdynia

315 000 zł61 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pięknie zaaranżowane, przestronne i bardzo stylowe mieszkanie 2 pokojowe. Gustownie wykończone z dbałością o detale. Duży pokój salon powstał z połączenia dwóch pokoi- ma 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Gdyni na osiedlu Wielki Kack. Kilkuletni, kameralny blok 3piętrowy. Bardzo dobry standard, umeblowanie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (zabudowa kuchenna z kuchenką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.38m2 znajdujące się na 9 piętrze. Salon z aneksem kuchennym w zabudowie. w salonie nowe okno pcv z wyjściem na balkon. Ściany cekolowane, malowane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeliwna

Pogórze,Gdynia

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gdynia Pogórze, ul.Żeliwna, funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko komunikacja miejska, kościół, sklepy i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Zadbany budynek 4 piętrowy zaledwie rok po remoncie elewacji. Dobra lokalizacja, w sasiedztwie pełna infrastruktura. Do przystanku autobusowego ok. 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

300 000 zł49 m² 6 167,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kupujący nie płaci prowizji, koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Bardzo ładne mieszkanie położone W spokojnej dzielnicy gdyni. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowo umeblowane i wyposażone,II pietro,nowa pralka ,lodówka,oswietlenie energooszczędne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Chylonia,Gdynia

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje chylonia 2 pokoje w bloku 10-pietrowym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w Gdyni Chyloni o łącznej powierzchni 38 m2, składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

389 900 zł53 m² 7 362,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Prowizję pośrednika pokrywa tylko sprzedający tą nieruchomość! Oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania w Gdyni Śródmieściu. Lokalizacja: zbieg ulic 3 maja i Zgoda to serce miasta, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po remoncie, dwa pokoje + łazienka z wc. Kuchnia otwarta na pokój. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie biura opłaca tylko właściciel. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni Orłowie. Lokal składa się z dwóch pokoi - 9 i 17m2, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

375 000 zł73 m² 5 115,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Trzy pokojowe mieszkanie w najbardziej atrakcyjnej części miasta. Wyremontowane, nowoczesne, w bardzo dobrej cenie! Ulica S.Żeromskiego to połowa dystansu pomiędzy Skwerem Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 650 zł67 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne na biuro/kancelarię Mieszkanie o powierzchni 67 m2, trzy niezależne pokoje, łazienka z osobnym wc. Wysokość stropu 2,85m. Balkon od strony ulicy Świętojańskiej. Trzecie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje w bloku 4-pietrowym Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie znajdujące się w Gdyni Chyloni o łącznej powierzchni 37 m2, składające się z dwóch niezależnych pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i ciepłe mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane w samym centrum Gdyni. Położone na 3 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Dwa niezależne pokoje. Dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

- uwaga - kawalerka z widokiem na morze - doskonała lokalizacja, ścisłe centrum miasta, skwer Kościuszki, blisko portu jachtowego, teatru Muzycznego, szerokiej plaży, bulwaru nadmorskiego, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł74 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, nieumeblowane, kuchnia nieumeblowana ( tylko kuchenka i zlewozmywak ). Łazienka z wc z wanną. Pokoje pomalowane na jasno. Bardzo dobry punkt!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

375 000 zł56 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

0% prowizji dla klienta kupującego! Prowizję Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający Nieruchomość! Apartament na X piętrze nowoczesnego kompleksu Witawa. Monitoring, ochrona i portiernia.

Szczegóły ogłoszenia