dowolna

Mieszkania w nowym bloku Gdynia - Oferty sprzedaży lub najmu

881 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

881 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Faustyny

Wiczlino Ogród,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 312,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa, niższa cena! Wyłącznie w naszej ofercie! Świetne mieszkanie na start! 3 minuty do wszystkiego! Wiczlino - Ogród. Ostoja spokoju, miejsce wypoczynku po pracy, świetnie skomunikowane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

789 900 zł67 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,2m2 w przyjemnej i spokojnej lokalizacji w zachodniej części Gdyni. Lokal znajduje się w dzielnicy Chwarzno teren w dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chylonia

Chylonia,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Chylonii, osiedle Gardenia. Sąsiedztwo osiedla stwarza wiele możliwości aktywnego spędzania czasu - jest tu obiekt sportowy, mini skatepark i kryta pływalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą apartamentu o powierzchni 67m2 zlokalizowany w Gdyni, śródmieście!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 000 000 zł93 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem sprzedaży jest rodzinne, słoneczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 92 mkw na gdyńskim osiedlu Fort Forest wybudowanym przez dewelopera Hossa. O osiedlu Fort Forest. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

4 500 zł73 m² 61,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Topowe dla wymagającego klienta 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.73m2 w Gdyni na Karwinach. Mieszkanie znajduję się w budynku Panoramy z windą. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Azymut przy ul. Wielkopolskiej na Małym Kacku. Części wspólne apartamentowca wykonane są w bardzo wysokim standardzie. Wokół budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwidzyńska

Działki Leśne,Gdynia

895 000 zł53 m² 16 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jedyny taki apartament w jednej z najstarszych dzielnic Gdyni! Działki leśne to kwintesencja gdyńskiego modernizmu. Piękne domy z owalnymi wykuszami zatopione w zieleni. Pośród nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

3 290 000 zł165 m² 19 961,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Penthouse o powierzchni 164,82 mkw z trzema przestronnymi tarasami o łącznej powierzchni 100 mkw to mieszkanie, które zapiera dech w piersiach. Znajduje się ono w Gdyni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w zacisznej dzielnicy Gdyni, a jednocześnie blisko centrum miasta. Osiedle zapewnia dostęp do wszystkich udogodnień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wiczlino Ogród,Gdynia

759 000 zł74 m² 10 187,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe, wysokie 4-pok mieszkanie o powierzchni 74,5m2 w Gdyni na Wiczlinie przy ul.Tęczowej na os.Wiczlino Ogród. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu. Budynek Hossy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

2 900 000 zł84 m² 34 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół kameralnych Apartamentowców w Gdyni Orłowie na ulicy Króla Jana III to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdyni, w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kamienna Góra

Kamienna Góra,Gdynia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Do wynajęcia apartament 2-pokojowy w budynku Art Deco, w samym sercu Gdyni. Z miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie umeblowane, wprost do wejścia. Przyjazne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karwiny

Karwiny,Gdynia

677 000 zł56 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Śliczne, przytulne mieszkanie położone w pięknym spokojnym miejscu na końcu ślepiej ulicy tuż przy wejściu do trójmiejskiego parku krajobrazowego, posadowione w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/32

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najlepszy widok, najbardziej pożądany apartamentowiec, w samym centrum. Lepszej oferty nie widziałeś! Możesz spełnić swoje marzenie i zamieszkać w najbardziej ekskluzywnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł71 m² 11 253,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wyjątkowym układzie i wnętrzu, położone w Gdyni Małym Kacku, na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

709 000 zł69 m² 10 245,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Miasto w lesie - Sokółka Zielenisz. Nigdy nie zamieszkany, znakomicie skomunikowany, pachnący nowością piętrowy apartament z tarasem i pięknym widokiem. Największym atutem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum Gdyni Śródmieście 35m2 zalety: - lokalizacja blisko plaża i dworzec, - nowe budownictwo i wykończenie wnętrz, wszystkie sprzęty agd, rtf i meble - budynek jest ściśle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

913 900 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Szelfowym (rok budowy 2007) w Redłowie. Mieszkanie znajduje się na parterze 6-kondygnacyjnego budynku oraz posiada łączną powierzchnię 70,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Karwiny

Karwiny,Gdynia

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni na Karwinach, jest to dzielnica położona wzdłuż lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, pełna spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

675 000 zł55 m² 12 261,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne, niestandardowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Gdyni. Mimo przeciętnego metrażu możemy w nim znaleźć bardzo nietypowe rozwiązania, a konkretnie - przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oksywie

Oksywie,Gdynia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

550 000 zł51 m² 10 761,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na I piętrze w bloku w Gdyni przy ulicy Nasypowej na osiedlu Nadmorskie Tarasy. Budynek 3 piętrowy z 2019 r., z cichobieżną windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- wynajmuj U nas bez prowizji - lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Chwarzno Polanki, wybudowane przez renomowanego dewelopera Hossa, pięknie położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

789 000 zł70 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie, wykończone o wysokim standardzie z widokiem na panoramę miasta. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji. Z jednej strony zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Bernadowo,Gdynia

1 020 000 zł60 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż luksusowo wykończony apartament o powierzchni 60m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Bernadowo Park, w cenionej dzielnicy Gdyni, mały Kack. Osiedle jest usytuowane dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

389 063 zł40 m² 9 639,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowegowy , który powstaniej w Gdyni Dąbrowa. W tym miejscu znajdziesz nie tylko mieszkania, ale też plac i ulicę handlową oraz leśny teren rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.37m2. Budynek z 2021r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

690 150 zł54 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Proponowane mieszkanie 2 pok. o pow. 53,70 m2 znajduje się w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Mieszkanie gotowe do odbioru, w stanie deweloperskim. Składa się z: - salon z aneksem 31.