dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdynia - Lista aktualnych ogłoszeń

214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

214 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Redłowo,Gdynia

1 200 000 zł82 m² 14 634,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontu, bez stresu, w pięknym otoczeniu! Na sprzedaż dwa niezależne, wyremontowane mieszkania zlokalizowane na wysokim parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

890 000 zł122 m² 7 283,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 4-pokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie - Gdynia, sopot lub Gdańsk. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

699 000 zł67 m² 10 409,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Pragnę zaprezentować Państwu 4 pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane w Gdyni Grabówek przy ul. Morskiej. Nieruchomość mieści się na trzecim ostatnim piętrze kamienicy z 1928 roku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

674 000 zł33 m² 20 203,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Gdyni przy ul. św. Piotra. zlokalizowane na parterze w przedwojennej kamienicy z lat 30, po kapitalnym remoncie! mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia nowocześnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Bosmańskiej w dzielnicy Gdynia - Oksywie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne 2- pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni! 5 min do morza! * Gdynia Śródmieście, ul. Batorego * Powierzchnia: 45 m * 2. piętro | Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł59 m² 42,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z jasną kuchnią, położone w ścisłym centrum Gdyni, przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

649 000 zł53 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 52.57m2 Na sprzedaż oferuję jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,57 m2. Dwupokojowe mieszkanie o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

519 000 zł42 m² 12 214,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta biura The House Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,49 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1951 roku, wybudowanej z pełnej cegły, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 45 m, w ścisłym centrum Gdyni, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie może zostać wynajęte na cele mieszkaniowe bądź biurowe. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pok.mieszkanie o pow.67m2 w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, wyższe wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tucholska

Obłuże,Gdynia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 63 m2 z ogromnym potencjałem, blisko morza. Na sprzedaż mieszkanie 63 m - ul. Tucholska, gdynia. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Idealna oferta dla singla, studenta lub osoby ceniącej świetną komunikację i bliskość morza! Największe Atuty Lokalizacja Premium: granica prestiżowych dzielnic: orłowo, mały Kack.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mały Kack,Gdynia

695 000 zł66 m² 10 601 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Oferuję Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w Gdyni. Zalety nieruchomości : - parter, - niezależne wejście, - miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Orłowo,Gdynia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ekskluzywny apartament zlokalizowany w najpiękniejszej, nadmorskiej dzielnicy Gdyni Orłowie. To idealne miejsce do zamieszkania. Jednocześnie blisko centrum, pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 249 000 zł141 m² 8 845,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Atuty: kameralna kamienica- 3 mieszkania po 1 na każdym z pięter działka o powierzchni 108 m2 do wyłącznego korzystania (ogród i 3 miejsca postojowe naziemne) świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Oksywie,Gdynia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe tanie mieszkanie W kamienicy - gdynia, oksywie Najem od połowy Lutego Mieszkanie na 1-piętrze, składa się: - przestronnego salonu, - sypialnia - Pokój - Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

1 450 000 zł94 m² 15 379,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Inwestycja 5 mini kawalerek pozwala na dochód pasywny, wynajem krótko lub długoterminowy, lokata kapitału. Mieszkanie o powierzchni 95 m położone w Gdyni Centrum-Śródmieście, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł25 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z wyjątkową panoramą na zielony Park Centralny w Gdyni. Lokal stanowi idealne połączenie funkcjonalności z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 100 000 zł88 m² 12 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

2 200 zł44 m² 50,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dla młodych, idealne dla pary w ścisłym centrum. Mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru Kościuszki. Druga linia zabudowy od Świętojańskiej (cisza). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zaledwie 300 m od plaży i molo Najważniejsze atuty: lokalizacja 4 minuty spacerem od plażymieszkanie na parterze zadbanej kamienicy W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane w samym sercu Gdyni - w Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Krasickiego (bez windy), w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka, najem wyłącznie długoterminowy na zasadach najmu okazjonalnego. 34m2, pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest wyposażone (pralka, lodówka, piekarnik, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 499 000 zł131 m² 11 442,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na prezentację dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 113,4 m2 Kamienica Kamienica posadowiona jest na ogrodzonej działce 364 m2, wybudowana w latach 30-tych, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

1 700 zł20 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przytulną kawalerkę w ścisłym Centrum Gdyni położoną na trzecim piętrze kamienicy bez windy. Mieszkanie jest całkowicie odmalowane. W pokoju mieści się nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na ostatnim 4-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

4 800 zł81 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament mieści się w eleganckiej, nowo wybudowanej kamienicy, w której znajdują się jedynie cztery mieszkania - to gwarancja prywatności, spokoju i braku miejskiego zgiełku. Na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł54 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lipowa

Wielki Kack,Gdynia

959 000 zł77 m² 12 430,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji cenionego Trójmiejskiego dewelopera targo - Kamienica pod Lipami w Gdyni na Wielkim Kacku. Nowoczesny, ogrodzony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne, ciche mieszkanie 71 m2 z dużym balkonem | Gdynia, ul. Starowiejska Położone na ostatnim piętrze sześciopiętrowej, zadbanej kamienicy z windą, w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 599 000 zł95 m² 16 831,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Centrum Gdyni | 95 m | 15 min spacerem do morza | Idealne jako dom wakacyjny i inwestycja Wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie (60,50) 3 minuty pieszo do Skweru Kościuszki 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m2 zlokalizowane na piątym piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

580 000 zł35 m² 16 384,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży przytulne i zadbane mieszkanie 1-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji - ścisłym centrum Gdyni przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

450 000 zł49 m² 9 150,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2 kondygnacji 2 -piętrowej, kameralnej kamienicy (tylko 4 lokale). Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

845 000 zł62 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Działki Leśne Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tucholska

Obłuże,Gdynia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 63 m z możliwością adaptacji poddasza - ul. Tucholska, gdynia. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

1 850 000 zł99 m² 18 611,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż Apartament z duszą w sercu Kamiennej Góry | Gdynia, ul. Sienkiewicza Polecamy wyjątkowy apartament o powierzchni 99,4 m2, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

1 200 000 zł43 m² 27 771,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja Plac Unii łączy w sobie nowoczesność, przestrzeń, styl życia i energię Gdyni. Swoją formą oraz funkcjonalnością odwołuje się do najznakomitszych wzorców gdyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 400 zł43 m² 56,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ustawne mieszkanie dwupokojowe w odremontowanej kamienicy przy ulicy Świętojańskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.