dowolna

Mieszkania w kamienicy Gdynia - Lista aktualnych ogłoszeń

215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

215 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe i niezamieszkałe jeszcze przez nikogo 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow. 64m2 w Gdyni na Kamiennej Górze w pobliżu morza. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 690 zł33 m² 51,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekonomiczne i znakomicie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana o powierzchni 33m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 550 zł34 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponuję do wynajmu mieszkanie położone w sercu Śródmieścia na ul. Świętojańskiej 11, przy Skwerze Kościuszki. To wygodne lokum polecam Ci, jeśli lubisz być w centrum wydarzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

393 000 zł33 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż nieruchomość znajdująca się w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 32,75 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł44 m² 13 491 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dogodnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 44,4m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Harcerska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł29 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana o powierzchni 29,36m2. Mieszkanie znajduję się w kamienicy na 2-piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł60 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 60,5m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym, kameralnym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

450 000 zł41 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! Na sprzedaż jasne mieszkanie o metrażu 41m2, zlokalizowane na Wzgórzu Św. Maksymiliana! Mieszkanie położone jest na parterze w kamienicy wybudowanej w 1937r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

549 000 zł43 m² 12 827,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,8m2 w Gdyni na Działkach Leśnych. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie dwupokojowe (37 m2 ) na drugim piętrze budynku czteropiętrowego przy ulicy Morskiej w dzielnicy Gdynia Grabówek. Fajne mieszkanie w kamienicy z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

549 000 zł43 m² 12 827,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie w centrum miasta, w pięknej kamienicy i do tego całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.33m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu "kamienica Admiralska". Budynek z windą z 2008r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł59 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania w Centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Powierzchnię lokalu zajmują dwa duże pokoje wyposażone w sofy, szafy i komody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

2 500 zł70 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowany apartament 3 pokojowy! Lokalizacja Budynek położony w dogodnej lokalizacji przy ulicy Przebendowskich w Orłowie. Do stacji skm- 3 minuty spacerem. Podróż do Sopotu trwa 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ikara

Babie Doły,Gdynia

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Babie Doły mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pok. mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze utrzymanej kamienicy z 1935 roku. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zadbana, estetyczna kawalerka Z miejscem parkingowym na posesji blisko placu kaszubskiego! Mieszkanie w ładnej, odnowionej kamienicy z windą. Lokal jasny, jednostronny, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kamienna Góra,Gdynia

597 000 zł42 m² 14 183,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w odległości 200m od morza! Atutem lokalu jest jego nietuzinkowe położenie. Znajduje się w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Grabówek,Gdynia

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.50m2 w Gdyni na Grabówku. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Kamienna Góra,Gdynia

697 000 zł50 m² 13 843,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje Pod Klucz Gdynia Kamienna Góra W najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru oraz ul. Świętojańskiej i wszelkich atrakcji centrum miasta, przy jednoczesnej ciszy i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Kamienna Góra,Gdynia

557 000 zł42 m² 13 233,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe ( 42,09 m2 ) na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ulicy Piłsudskeigo w dzielnicy Kamienna Góra. Dwupokojowe funkjonalne mieszkanie w śwetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 500 zł35 m² 42,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekonomiczne i znakomicie zlokalizowane 1-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Wzgórzu Św.Maksymiliana o powierzchni 34,97m2. W skład mieszkania wchodzi pokój, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orłowo

Orłowo,Gdynia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gdynia Orłowo 48m2 3 pokojowe mieszkanie idealne do zamieszkania jak również jako inwestycja pod wynajem krótko i długo terminowy. Doskonała lokalizacja mieszkania pod każdym względem : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 75 m2, z ogromnym potencjałem, usytuowane w bardzo dobrze skomunikowanej i prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. W skład mieszkania chodzą: - duża oddzielna kuchnia - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Oksywie,Gdynia

225 000 zł51 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 m2 położone w Gdyni Oksywie. Dobrze skomunikowane z centrum.W mieszkaniu dwa oddzielne pokoje o powierzchniach 17,6 oraz 14,6 m2. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

366 660 zł70 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie trzy pokojowe w typowej gdyńskiej kamienicy - stan deweloperski. Kamienica została całkowicie wyremontowana poza grubymi 45 cm murami większość została wymieniona i odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

366 660 zł70 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

366 660 zł70 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

366 660 zł70 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł70 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obszerne mieszkanie położone na piętrze przedwojennej kamienicy. Pokoje z osobnymi wejściami, połączone wewnętrznymi drzwiami. Duża kuchnia ok. 14 m2 ze spiżarką. Pokoje umeblowane - miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 150 zł70 m² 16,43 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none Ustawne, słoneczne, funkcjonalne mieszkanie w kamienicy położonej w centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. . Mieszkanie dwustronne, 3-pokojowe (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starodworcowa

Wielki Kack,Gdynia

394 000 zł79 m² 4 984,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowe mieszkanie, wykończone pod klucz! Mieszkanie na iip. o pow. 79m2 na sprzedaż w Gdyni przy ul.Starodworcowej (na załączonym planie lokal M7) w budynku mieszkalno - usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Gdynia,pomorskie

459 000 zł76 m² 6 039,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ujejskiego

Gdynia,pomorskie

1 300 zł86 m² 15,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w dobrze utrzymanej kamienicy. Zadbana klatka schodowa. Świetny rozkład: pokoje po ok. 20 + 16 + 14 + 12 m2, kuchnia z jadalnią ok. 14 m2. Łazienka razem z wc ok. 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka,przedpokój. Mieszkanie po remoncie,przytulne,słoneczne,umeblowane w doskonałym punkcie w centrum Gdyni ul.Zwirki i Wigury tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż, 37m, możliwość zmiany aranżacji na dwa pokoje, jasna i przestronna kuchnia, fajna lokalizacja, w pobliżu przystanki autobusowe, sklepy, przedszkole, przychodnia, miejsca.