dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Konwaliowa

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

439 000 zł31 m² 14 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokoje | inwestycja columbus | pierwsze piętro | winda | gdynia witomino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Witomino, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino-Radiostacja,Gdynia

440 000 zł37 m² 11 891,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gdynia witomino radiostacja - 2 pokoje Z widokiem na morze, balkonem I piwnicą. Czynsz 300 zł. Cena do negocjacji. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m zlokalizowane w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie o powierzchni 36m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 450 zł17 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Konwaliowa 20 *powierzchnia 17m2 *4 piętro *ogrzewanie miejskie *do dyspozycji najemcy komórka lokatorska *bardzo dobrze skomunikowane osiedle, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 900 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja, dobrze skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo - usługowych. Dzielnica - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi , singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 080 000 zł76 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Piękne 4-pokojowe mieszkanie na Witominie - wyjątkowa oferta! Lokalizacja: ul. Konwaliowa, gdynia Witomino. Powierzchnia: 76,46 m , Piętro: 1 z 4, rok budowy: 2013, cena: 1 080 000 zł. Columbus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 050 000 zł77 m² 13 700,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z niecodzienną ofertą - ekskluzywnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 76,6 m , zlokalizowanym na 4. piętrze w eleganckim budynku z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 000 zł48 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest jasne, ciepłe i przytulne mieszkanie, przeznaczone na najem długoterminowy (min. 1 rok). Mieszkanie jest częściowo umeblowane i wyposażone. W jego skład wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

444 000 zł38 m² 11 684,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W biurze navigat! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Lokalizacja, skomunikowana i rozwinięta pod kątem infrastruktury i mnogości punktów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 200 zł47 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: millennium Nieruchomości prezentuje: jasne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni z pięknym widokiem. Pełne dziennego światła I Balkon | Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie w niskiej cenie 420 000 zł! To idealna okazja, by stać się właścicielem przytulnego lokalu w spokojnej dzielnicy Gdyni, na ulicy Konwaliowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

359 000 zł26 m² 13 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Lokal składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, małej sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

369 000 zł26 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w dzielnicy Witomino - Radiostacja. Nieruchomość dobrze skomunikowana - w pobliżu przystanek autobusowy. Okolica jest cicha i bezpieczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem mieszkanie typu studio blisko centrum lokal: na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 16,7 m2 usytuowane na VII piętrze w X piętrowym wieżowcu z 1970r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

269 000 zł18 m² 15 353,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż jedno - pokojowe mieszkanie W gdyni witominie mieszkanie: do sprzedaży posiadam komfortowe mieszkanie o powierzchni 16,7 m2 usytuowane na VII piętrze w X piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

453 500 zł37 m² 12 256,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Położone na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Lokal o powierzchni 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

259 000 zł17 m² 15 235,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Kawalerki Lokalizacja: gdynia Witomino, ul. Konwaliowa Opis Mieszkania: oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 17 m , zlokalizowaną na 7. piętrze budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

920 000 zł60 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament z widokiem na morze i las.Bardzo dobrze skomunikowany ,blisko sklepy szkoly i srodki transportu Zaprojektowany przez architekta ,jasne i wysokie Do mieszkania nalezy komorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 300 zł58 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 3-pok.mieszkanie o powierzchni 58,43m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz Oferujemy do wynajęcia przyjemne, jasne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, niedużym balkonem i miejscem postojowym za szlabanem na Witominie. Doskonała komunikacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

420 000 zł38 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***dwa pokoje Z osobną kuchnią*** do własnej aranżacji*** doskonała inwestycja *** lokalizacja: witomino Radiostacja, ul. Konwaliowa, dobrze skomunikowana dzielnica Gdyni, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum Gdyni Mieszkanie po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Nie wymaga nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Witominie o pow.35,3m2. Mieszkanie znajduję się w 11-piętrowym budynku na parterze. W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Konwaliowej 14: - idealna lokalizacja, - mieszkanie po generalnym remoncie, - przestronne mieszkanie. Mieszkanie (35,3 m2) po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! 2-pok.mieszkanie o powierzchni 37,8m2 w Gdyni na Witominie. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, pokój z szafą, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 400 zł19 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o pow. 19m2 w Gdyni na Witominie. Mieszkanie mieści się w 10-piętrowym budynku na 2-piętrze. W skład mieszkania wchodzi: pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atuty: - pierwsza spółeczna szkoła podstawowa w Gdyni im. Dzieci Zjednoczonej Europy; - żłobek Witomino; - przystanek autobusowy: 121, 140, 141, 147, 160, n20; - sklepy: biedronka, Lidl, stokrotka;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

485 000 zł35 m² 13 739,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,3 m2 mieszczące się na parterze w 10 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Konwaliowej/ Gdynia Witomino. Budynek Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

397 000 zł38 m² 10 502,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 35m2 w Gdyni na Witominie. Umowa przedwstępna! Mieszkanie znajduje się w wieżowcu z windą z lat 70-tych na 5-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

229 000 zł17 m² 13 470,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witominie! Nieruchomość usytuowana jest na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

439 000 zł47 m² 9 360,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gdyni na dzielnicy Witomino. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego, obwodnicy i estakady. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,5m2, mieszczące się na ostatnim piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokal mieści się w dobrze skomunikowanej części miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

339 000 zł35 m² 9 603,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,3 m2 mieszczące się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal mieści się przy ulicy Konwaliowej/ Gdynia Witomino. Budynek Budynek powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Gdyni Witomino z dwoma niezależnymi pokojami, słoneczne, odświeżone i w pełni umeblowane. Wyposażone w pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową itp. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

2 300 zł35 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konwaliowa

Witomino-Radiostacja,Gdynia

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w trakcje remontu, częściowo umeblowane, będzie dostępne ok 10 października ( rezerwacja do piątku)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

449 000 zł42 m² 10 793,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe, z oddzielną kuchnią, znajdujące się na wysokim parterze odnowionego budynku w Gdyni, przy ul. Konwaliowej. Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

460 000 zł54 m² 8 534,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta prywatna! Nie interesują mnie pośrednicy! Sprzedam mieszkanie trzypokojowe (spółdzielczo-własnościowe z możliwością wyodrębnienia księgi wieczystej) w bardzo atrakcyjnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

450 000 zł54 m² 8 348,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,9m2 w doskonałej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje o powierzchniach 18, 10,6 i 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przestronne 2 Pokoje Gdynia Witomino Mieszkanie o pow. 47m2 znajduje się na 3cim piętrze w wysokim bloku, oraz składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (26 m2), - sypialni (9.6 m2), -.