dowolna

Mieszkania Gdynia ul. Bernadowska

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

899 000 zł53 m² 16 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

| gdynia | blisko plaży | spokojna okolica | Oferujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,2 m , położone w doskonałej lokalizacji w Gdyni, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 999 000 zł68 m² 29 614,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość natury i możliwości płynących z mieszkania w Trójmiejskiej metropolii. Atuty: apartament z dużym ogrodem o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym osiedlu Nowe Kolibki, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort Mieszkanie znajduje się na pograniczu dzielnicy Gdynia Orłowo oraz Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

6 800 zł80 m² 85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 60m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

5 500 zł70 m² 78,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Nowe Kolibki zlokalizowane w prestiżowej gdyńskiej dzielnicy Orłowo, to nowoczesna i ekskluzywna inwestycja mieszkaniowa wybudowana przez znanego trójmiejskiego dewelopera, firmę Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 880 000 zł56 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie z ogrodem w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Nieruchomość znajduje się na nowo wybudowanym drugi etapie inwestycji Nowe Kolibki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 904 000 zł68 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w urokliwej dzielnicy Gdyni Orłowo, oddalone kilkanaście minut spacerem od morza. Atuty: - dogodna lokalizacja: położone w urokliwej dzielnicy Orłowo, blisko morza oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 770 000 zł92 m² 29 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nadmorski czteropokojowy apartament w otulinie lasu, 800 metrów od morza! Atuty: - kameralność inwestycji - bilet na spektakl przyrody - przestrzeń wewnętrzną osiedla wyłączona z ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w budynku z 2022r. w nowej dzielnicy Gdynia Bernadowo W pobliżu plaża oraz wiele terenów rekreacyjnych. Budynek ogrodzony z halą garażową i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kameralne strzeżone osiedle na granicy Gdyni i Sopotu, na ulicy Bernadowskiej. Z widokiem na strumyk Swelina, las i zadbany ogród należący do osiedla. W ogrodzie altana, alejki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 540 000 zł57 m² 26 951,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe Kolibki w Gdyni Orłowie to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie bujnej natury ulokowana została kameralna i elegancka zabudowa. Teren pomiędzy budynkami jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 090 000 zł65 m² 32 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Nowe Kolibki trójmiejskiego dewelopera realizującego prestiżowe osiedla - Invest Komfort - urzeka od pierwszego wejrzenia. niska kameralna zabudowa, zieleń, ciągi wodne. wszędzie tu szumią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

989 000 zł54 m² 18 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kameralny, słoneczny apartament, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, dzielnica orłowo/kolibki. Niewiarygodnie cicha i spokojna lokalizacja w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

989 000 zł54 m² 18 146,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 63m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2017roku. Developer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 529 000 zł51 m² 29 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: eleganckie, designerskie mieszkanie po remoncie. Prestiżowa, zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób poszukujących ustronnego miejsca. Osiedle zamknięte, kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 649 000 zł58 m² 28 431 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: eleganckie mieszkanie w stylu angielskim z zagospodarowanym ogródkiem. Prestiżowa, zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób poszukujących ustronnego miejsca. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 299 000 zł54 m² 24 280,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: bardzo komfortowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu w prestiżowej lokalizacji przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Lokalizacja: kameralny kompleks znajduje się w dolinie potoku Swelina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 499 000 zł66 m² 22 712,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atuty: gdynia Orłowo, inwestycja invest komfort rivus ul. Bernadowska, o powierzchni 65,37 m2, garaż oraz komórka lokatorska. Zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 000 000 zł105 m² 28 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowe Kolibki to osiedle otoczona lasem w odległości 800m od morza. Osiedle monitorowane z kontrolą dostępu oraz rozbudowanymi strefami wspólnymi takimi jak sauny, siłownia, sala klubowa, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

2 060 000 zł65 m² 31 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

3 000 000 zł105 m² 28 500,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 750 000 zł74 m² 23 648,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (74m2) zlokalizowane na kameralnym osiedlu Rivus (invest Komfort) przy ulicy Bernadowskiej w Gdyni Orłowo. Dogodna lokalizacja blisko Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

3 099 000 zł98 m² 31 519,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atuty: gdynia Orłowo, inwestycja invest komfort Nowe Kolibki, metraż 98,32 m2, dwa miejsca w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Zaciszna enklawa, będąca doskonałą propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 549 000 zł73 m² 21 219,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 490 000 zł58 m² 25 850,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe Kolibki / Invest Komfort - 3 pokojowe mieszkanie na eleganckim osiedlu. Pierwsze piętro, kameralny, dwupiętrowy budynek usytuowany jest tuż przy ścianie lasu. Dookoła dużo zieleni. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 190 000 zł51 m² 23 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kompleks Rivus to cztery, dwupiętrowe budynki na ogrodzonym i monitorowanym terenie, z całodobową ochroną. To wszystko w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina, który wyznacza granicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 199 000 zł51 m² 23 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017