dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdynia - Oferty „sprzedam mieszkanie”

1 508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 508 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

785 000 zł59 m² 13 293,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 59,05 m2 z loggią - ok. 4,20 m2 i klasycznym balkonem o pow.7,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

698 000 zł52 m² 13 302,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim o powierzchni 60,74 m2 z przynależnym ogródkiem. W skład mieszkania wchodzi: - salon z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

744 000 zł56 m² 13 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 56,21 m2 z loggią - ok. 4,20 m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

760 000 zł61 m² 12 512,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

987 000 zł74 m² 13 406,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 73,62 m2 z balkonem - ok. 3,3 m2. W skład mieszkania wchodzi: poziom I - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Denhoffa

Grabówek,Gdynia

859 000 zł65 m² 13 295,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze w stanie deweloperskim o powierzchni 63,89 m2 z 2 balkonami - oba po 7,82 m2 W skład mieszkania wchodzi: poziom I - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 271,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w Gdyni Chylonii przy ul.Chylońskiej. Lokal położony jest na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Rodzaj własności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

399 000 zł42 m² 9 466,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 zlokalizowane na 2 piętrze budynku przy ulicy Sucharskiego 4 w Gdyni. Składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

398 000 zł30 m² 13 302,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu mieszkanie w Gdyni Witomino - usytuowane w budynku Witawy. Charakterystyka mieszkania. Mieszkanie o powierzchni 29,92 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

650 000 zł37 m² 17 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe ( 37,02 m2 ) na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z lat sześćdziesiątych z oknami wychodzącymi na wewnętrzny dziedziniec w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

441 750 zł23 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Rewelacyjny apartament na Kamiennej Górze! Luksusowe Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

445 000 zł38 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

1 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,50 m2! Witomino Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku dziesięciopiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon (19,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

548 250 zł46 m² 11 877,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2, 2 pokojowe z ogródkiem, pięknie doświetlone (dwustronne - zachodnio-południowe) idealne dla pary lub singla. W pobliżu: las 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pomorska

Śródmieście,Gdynia

329 000 zł17 m² 19 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż o niedużym metrażu w dobrej lokalizacji Gdyni. Mieszkanie o pow. 17 m2 zlokalizowane w bloku mieszkalnym na parterze w III piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 999 zł38 m² 21 225,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swarzewska

Chylonia,Gdynia

549 000 zł46 m² 12 013,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość przy ulicy Swarzewskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - sypialni - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 999 zł35 m² 22 968,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa,Gdynia

529 000 zł50 m² 10 665,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2 pokoje | przestronne| piękna cicha okolica | gdynia dąbrowa| lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 999 zł33 m² 20 958,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

560 420 zł48 m² 11 773,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne i jasne, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 z dużym balkonem - w prawdopodobnie najlepszym punkcie komunikacyjnym Gdyni - Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

699 999 zł36 m² 19 596,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

420 000 zł46 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie idealne dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem. Nieruchomość o powierzchni 46 m znajduje się na IV piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

599 000 zł48 m² 12 584 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Komfortowe i przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdynia Karwiny o pow. 47,6 m2 Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze i składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

4 490 000 zł132 m² 34 007,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Unique Orłowo to kameralna inwestycja tuż pod lasem, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni. Dookoła zielona oaza, niemalże w centrum miejskiej junglii, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł89 m² 12 875,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gdynia Śródmieście. Nieruchomość ulokowana na 1 piętrze kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 89,32 m2 obecnie podzielone jest na dwa podobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

510 000 zł44 m² 11 617,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe Mieszkanie na Chyloni, ul. Kartuska Przedstawiamy Państwu niezwykłe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Gdyni, na Chyloni, przy ul. Kartuskiej. Jest to idealna oferta dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

550 000 zł25 m² 21 722 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 599 000 zł50 m² 31 980 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywny apartament, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji Gdyni - Nowej inwestycji dewelopera pb Górski przy ul. Św. Piotra, oddany do użytku w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

449 000 zł36 m² 12 403,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta przy ul. Nasypowej W gdyni oferrta dostępna W mio casa Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 2 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na trzecim piętrze przy ulicy Nasypowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

799 999 zł39 m² 20 413,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

537 000 zł37 m² 14 339,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdynia Śródmieście to bardzo dynamiczna i tętniąca życiem dzielnica. Ulica Władysława IV i sąsiadująca z nią ulica Świętojańska słyną ze świetnych restauracji i modnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rydzowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

640 000 zł80 m² 8 027,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych doświetlone z zachodu, północy i wschodu znajduje się w spokojnej zielonej dzielnicy Gdyni z świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

710 970 zł59 m² 11 959,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe w prawdopodobnie najlepszym punkcie komunikacyjnym Gdyni - Nowej Dąbrowie przy ulicy Rdestowej. Idealne dla rodziny oraz pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Chcesz mieszkać w dobrze zlokalizowanym mieszkaniu? Nieruchomość zlokalizowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy gdynia dąbrowa. Osiedle, które powstało w roku 2010 (mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

550 463 zł42 m² 13 206,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronny 2- pokojowy apartament w zielonej okolicy z balkonem! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

550 000 zł38 m² 14 304,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2-pokojowego mieszkania dla siebie lub pod inwestycję blisko centrum Gdyni? Idealnie trafiłeś/łaś! atuty: - 15 min pieszo do Polanki Redłowskiej i na plażę, - 20 min pieszo do Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Śródmieście,Gdynia

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w centrum Gdyni u podnóża Kamiennej Góry. Powierzchnia mieszkania 67 m2, na którą składają się salon, kuchnia , sypialnia oraz łazienka. Większość przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

719 000 zł74 m² 9 663,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta biura The House Nieruchomości. Oferta zarezerwowana! Szanowni Państwo! Z wielką przyjemnością przedstawiam kompaktową przestrzeń idealną dla Rodziny. Nowy właściciel zyskuje: jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Działki Leśne,Gdynia

599 000 zł60 m² 9 950,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,20 m2, z widokiem na morze, blisko centrum Gdyni, położone w dzielnicy Działki Leśne. Lokalizacja: mieszkanie jest świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł55 m² 20 788,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny 2-pokojowy, niesamowity apartament położony w samym sercu Gdyni w 7-piętrowej eleganckiej kamienicy Silver House, przy ulicy Zygmunta Augusta. Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

480 000 zł36 m² 13 483,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Leszczynki. Zgrabny i praktyczny układ. Niskie opłaty. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym i codziennego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij