dowolna

Mieszkania Gdynia Redłowo

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- polecamy! - doskonała I bardzo spokojna lokalizacja /ul. Boh. Starówki W-wskiej, przy Korczaka/, blisko centrum, plaża, dużo zieleni, wszystko "pod ręką" - blisko komunikacja miejska /300m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nocznickiego

Redłowo,Gdynia

1 300 zł17 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem kawalerka zlokalizowana W domu W gdyni redłowie opis lokalu: lokal o powierzchni 17 m2 położony jest w Gdyni przy ul. Nocznickiego i składa się z oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 000 zł28 m² 71,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja i komunikacja. Dogodny i szybki dojazd do Śródmieścia Gdyni oraz do Sopotu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wykończenie w wysokim standardzie - sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Redłowo. Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej inwestycji zrealizowanej przez dewelopera Margo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

1 195 000 zł92 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W centrum miasta, a jednocześnie niedaleko zielonej Kępy Redłowskiej, na parterze kamienicy z lat trzydziestych znajduje się przestronny, trzypokojowy, stylowy Apartament. Lokalizacja typowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 990 000 zł91 m² 21 820,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament położony na osiedlu Rezydencja Redłowo, urządzony w nowoczesnym stylu, ze słonecznym balkonem i zapierającym dech widokiem na Kępę Redłowską. Ogromnym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Redłowo,Gdynia

1 688 000 zł92 m² 18 268,40 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Modern Tower to nowoczesny, 16-piętrowy apartamentowiec harmonijnie wpisujący się w tradycję gdyńskiego modernizmu, który stworzył nadmorską przystań mieszkaniową z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 000 zł150 m² 6,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 150 m2 z osobnymi pokojami, dla pracowników. Ilość pokoi: 6 (po 2/3 łóżka) Ilość łazienek: 1 (z dwoma prysznicami) Ilość toalet: 2 Ilość kuchni: 1 Ilość osób:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny położony w prywatnym, kameralnym, bezczynszowym budynku. Bardzo przestronne, całkowiecie urządzone i umeblowane mieszkanie dwu pokojowe. Słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

545 000 zł45 m² 12 178,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42m2 w Gdyni w Redłowie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym(23m2),sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

367 000 zł28 m² 12 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania słoneczna kawalerka o powierzchni 28,24m2 znajdujące się w dzielnicy Redłowo w Gdyni. Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty agd. Nie wymaga żadnego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 200 000 zł81 m² 14 778,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Lokalizacja Nieruchomość na sprzedaż, znajduje się w Gdyni Redłowie, przy ul. Janusza Korczaka 5. Jest to cicha i spokojna okolica, zapewniająca pełen dostęp do miejskiej infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

1 049 000 zł88 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane W gdyńskiej modernistycznej kamienicy Z lat 40-tych Z ogródkiem lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 87,90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

929 000 zł63 m² 14 764,80 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Proponowany apartament 3 pok. o pow. 65,86 m2 mieści się na II piętrze w budynku Altus w Gdyni- redłowie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 159 000 zł97 m² 11 948,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie na ulicy Korczaka w Gdyni. Budynek: mieszkanie usytuowane na 4 piętrze zadbanego bloku z 1998 roku bez windy. Teren wokół, jak i sam budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

417 000 zł33 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie położone w Gdyni w dzielnicy Redłowo przy ul. Powstania Wielkopolskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

789 000 zł48 m² 16 447,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w Gdyni Redłowie - gotowy, widok na morze - Przestronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i park. Apartament znajduje się na 7. piętrze. Widok na morze jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

789 000 zł58 m² 13 510,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w Gdyni Redłowie - gotowy, widok na morze - Przestronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i park. Apartament znajduje się na 4. piętrze. Widok na morze jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

824 900 zł58 m² 14 127,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w Gdyni Redłowie - gotowy, widok na morze - Przestronny apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze i park. Apartament znajduje się na 6. piętrze. Widok na morze jest niemalże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 900 zł50 m² 38,08 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 2 pokojowy z miejscem postojowym w prestiżowym budynku Altus w centrum Redłowa! Piekne, nowoczesne mieszkanie usytuowane w prestizowym budynku Altus, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Redłowo,Gdynia

569 000 zł43 m² 13 107,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przytulne i ciche mieszkanie na Płycie Redłowskiej - dostępne od zaraz! Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie znajdujące w Gdyni, położone ok. 1000m od morza! Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

751 000 zł49 m² 15 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowane w Gdyni Redłowie w nowej inwestycji Alvarium. Doskonała lokalizacja - blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.52m2 w Gdyni w Redłowie w apartamentowcu "Redłowska Kaskada". W kompleksie recepcja i ochrona. Teren zamknięty. Obiekt monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

585 000 zł59 m² 9 950,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam na prezentacje nieruchomości mieszczącej się w Gdyni ul. Powstania Wielkopolskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej wraz z piwnicą 58,79 m2. Zaś po odjęciu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Redłowo

Redłowo,Gdynia

929 000 zł63 m² 14 746 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament w gdyńskim altusie Invest Komfort - 3 pokoje na II piętrze, 63m2! Miejsce w hali! Mieszkanie w tym miejscu to temat dla osób ceniących wysoki standard życia w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Redłowo,Gdynia

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny apartament umiejscowiony w Rezydencji Redłowo wykończony w wysokim standardzie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Duży taras z widokiem na malowniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

650 000 zł51 m² 12 845,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Słoneczne Mieszkanie 2 pokojowe w Redłowie! Gdynia Redłowo jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdyni, spacerem 10 minut do plaży! Pełna zieleni, parków oraz terenów rekreacyjnych! Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna dla wymagającego klienta kawalerka do wynajęcia w Gdyni Redłowo o pow. 29m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 149 000 zł68 m² 16 877,20 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atuty nieruchomości - wysoki standard - garaż + dwie komórki - widok na panoramę miasta oraz zatokę - do zamieszkania od zaraz - bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja apartament: na sprzedaż jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 80m2 w Gdyni Redłowie. Mieszkanie mieści się w budynku z windą, deweloper Invest Komfort z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 890 zł51 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Gdyni na Płycie Redłowskiej z pięknym widokiem na morze i oddzielną kuchnią. Mieszkanie wolne od 01.02.2022 ATUTY - rewelacyjna lokalizacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

958 759 zł63 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam do zaoferowania bardzo komfortowy apartament o bardzo słonecznej południowo-zachodniej ekspozycji! Dostępny od zaraz! Atuty inwestycji: - odległości1500m od plaży - skm Redłowo 600m - Kepa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Redłowo,Gdynia

499 900 zł45 m² 11 171 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

990 000 zł47 m² 21 045,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowy apartament z tarasem i balkonem w apartamentowcu altus w Gdyni Redłowie. Nieruchomość o pow. 47,04m2 składająca się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

751 654 zł49 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow. 49,36 m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym 25,87 m2; sypialnia 12,29 m2; łazienka 4,66 m2; korytarz 6,54 m2; balkon 7,14 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 007 899 zł78 m² 12 960 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow. 77,77 m2, w skład którego wchodzi: salon 22,04 m2; kuchnia 9,47 m2 i schowek 1,86 m2; sypialnie 13,57 i 10,41 m2; łazienka 5,27 m2; toaleta 1,87 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

469 000 zł37 m² 12 550,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie w nadmorskiej dzielnicy! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 1970 roku położone przy ulicy Powstania Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Redłowo

Redłowo,Gdynia

683 424 zł45 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow. 45,2 m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym 22,06 m2; sypialnia 13,11 m2; łazienka 4,29 m2; korytarz 5,74 m2; loggie 3,12 i 2,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

925 000 zł66 m² 14 015,20 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 3-pokojowy z dużym tarasem blisko morza, gdynia Redłowo - pow. 66m2 inwestycja Altus! Doskonale skomunikowane z Centrum miasta (5 min autem), w pobliżu stacji skm (5 min pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

599 000 zł62 m² 9 607,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,35 m2 z niezależną kuchnią, o przyjaznej ekspozycji północ-południe, do remontu. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny - 1 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie mieści się w prywatnym domu w suterenie, na terenie zamkniętym. Nieruchomość o pow. 40m2 składająca się z: pokoju,.