dowolna

Mieszkania Gdynia Karwiny

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

398 000 zł80 m² 4 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na ul. Makuszyńskiego. Budynek- domek 6 rodzinny. Budynek z 2000 r, wybudowany przez firmę Panorama. Własność hipoteczna, wspólnota (miesięczne koszty z funduszem remontowym 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

278 000 zł64 m² 4 377,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkania w Gdyni Karwiny ul. Buraczana. Mieszkanie o pow. 63,5 m, składa się z 3 pokoi (18,12,10), samodzielna kuchnia z oknem, łazienka, wc. Wykończenie: podłogi-deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie po remoncie! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw., po kapitalnym remoncie, położone w Gdyni Karwiny przy ul. Buraczanej. Atrakcyjna lokalizacja, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

264 000 zł63 m² 4 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Klient - koszty pośrednictwa pokrywa tylko Klient Sprzedający. Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Karwiny w Gdyni. Mieszkanie składa się z: salonu (18 m2), pokoju (12 m2), pokoju (10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Bardzo ładny i ustawny rozkład pomieszczeń. Duży pokój z wejściem na balkon, na podłodze deska, okna pcv, ściany po odświeżeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzenna

Karwiny,Gdynia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Karwinach. Składa się z pokoju wypoczynkowego, 2 sypialni, kuchni, łazienki z oddzielnym wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Mieszkanie 3 pokojowe przestronne, o funkcjonalnym rozkładzie w spokojnej części Gdyni Karwiny blisko lasu. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Mieszkanie 3 pokojowe, 53m2, na Karwinach przy ul. Staffa. Blisko sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła, przychodnia zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porazińskiej

Karwiny,Gdynia

169 000 zł33 m² 5 105,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Nowa Cena! Ładne mieszkanie 1pokojowe, po kapitalnym remoncie i ustawnymukładzie. Gotowe do wprowadzenia się. Położone na I piętrze w bloku 4 piętrowym. Pokój - na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe na 6 piętrze 10 piętrowego budynku w dzielnicy Karwiny. W bliskiej odległości jest szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

279 000 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Mieszkanie 3 pokojowe,60m2, na Karwinach przy ul.Nałkowskiej. Blisko sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły. Położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny I,Gdynia

253 000 zł60 m² 4 216,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Karwiny I, połozone na pierwszym piętrze. Składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Karwiny,Gdynia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach!3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Karwiny, położone na pierwszym piętrze.Składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

395 000 zł74 m² 5 337,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! nowa cena! 4 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w spokojnej części Gdynia Karwiny. Dwupoziomowe, na poziomie I - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

279 000 zł63 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Mieszkanie 3 pokojowe, 63m2, na Karwinach przy ul. Buraczanej. Blisko sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

295 000 zł60 m² 4 949,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Mieszkanie 3 pokojowe, 59,60m2, na Karwinach przy ul. Tuwima. Blisko sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły. Położone na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Karwiny,Gdynia

249 000 zł63 m² 3 946,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Specjalizujemy się W nieruchomościach na karwinach! Mieszkanie 3 pokojowe, 63m2, na Karwinach przy ul. Iwaszkiewicza. Blisko sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od razu po generalnym remoncie, zaprojektowane przez projektantkę wnętrz tak by maksymalnie wydobyć funkcjonalność, przestrzeń i estetykę mieszkania. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzenna

Karwiny,Gdynia

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie. Bardzo dobrze doświetlone, doskonały czytelny układ. Duży pokój 17m2 z balkonem, pokój 12m2, pokój 8m2, kuchnia 9m2, łazienka 4m2, wc 2m2. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Karwiny,Gdynia

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okazja cenowa! Pięknie położone 3 pokojowe mieszkanie - Gdynia Karwiny, ul. Marii Konopnickiej. 60m2 w bardzo dobrym stanie, klatka odmalowana, blok ocieplony. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie z ładnym przestrzennym 2 stronnym widokiem na las. Od strony południowej znajduje się salon z aneksem kuchennym , 2 sypialnie znajdują się od strony północnej. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarczana

Karwiny,Gdynia

315 000 zł61 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pięknie zaaranżowane, przestronne i bardzo stylowe mieszkanie 2 pokojowe. Gustownie wykończone z dbałością o detale. Duży pokój salon powstał z połączenia dwóch pokoi- ma 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuwima

Karwiny,Gdynia

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Zadbany budynek 4 piętrowy zaledwie rok po remoncie elewacji. Dobra lokalizacja, w sasiedztwie pełna infrastruktura. Do przystanku autobusowego ok. 300 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

650 000 zł89 m² 7 336,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i malowniczo położone w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego , dobrze skomunikowane; w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

345 000 zł80 m² 4 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ciepłe i przytulne, czteropokojowe mieszkanie położone na osiedlu Gdyńskich Karwin. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, który jest połączony z jasną kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

239 000 zł50 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m2, ip/ivp. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (ok.16,14), duża słoneczna kuchnia z kącikiem jadalnianym ok. 12m. Bardzo ciekawy układ, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

609 000 zł92 m² 6 619,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biurom Nieruchomości Dziękuję Mieszkanie w nowym bloku Panoramy z 2007 roku. Teren ogrodzony, monitorowany,Mieszkanie bardzo słoneczne (południowo-zachodnia strona). Idealnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- polecamy - bardzo atrakcyjna lokalizacja, gdynia Karwiny, spokojne miejsce, blisko szkoły, przedszkola, sklepy, usługi, basen, ośrodek zdrowia, komunikacja, miejsca spacerowe, etc. Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i przytulne mieszkanko, położone w b.dobrze skomunikowanej części Karwin. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym ( umeblowanym i wyposażonym) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Cicha spokojna dzielnica. 150m Od szkoły z basenem Gaz wliczony w cenę opłat Liczniki na wodę. Cena + Opłaty od 250 do 400 zł W zależności od pory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Karwiny,Gdynia

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i Sopotem. Apartament nowoczesny funkcjonalny z duża dbałością o detale wykończenia. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Karwiny,Gdynia

269 000 zł63 m² 4 256,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne w malowniczej okolicy Gdyni-Karwin. Budynek bezpośrednio graniczy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, co daje ciszę, spokój, oraz atrakcyjny widok widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

279 000 zł67 m² 4 179,15 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

- niższa cena - uwaga! - doskonałe położenie, centrum osiedla Karwiny, spokojne miejsce /dalej od głównej ulicy/, wszystko "pod ręką" - komunikacja, szkoły, przedszkola, basen, nowoczesny ośr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karwiny

Karwiny,Gdynia

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym (w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarczana

Karwiny,Gdynia

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! nowa niższa cena! Przestronne,ustawne mieszkanie z pięknym widokiem na zatokę znajduje się w świetnej lokalizacji- blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pionierów

Karwiny,Gdynia

295 000 zł61 m² 4 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61m2 składa się z dużego przestronnego salonu o pow ok 29m2 z wyjściem na balkon, dużej kuchni ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

1 100 zł63 m² 17,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadbane, umeblowane mieszkanie w dobrej lokalizacji. Dogodny dojazd do Gdyni i Sopotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

164 900 zł30 m² 5 496,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Nowa cena! mieszkanie po remoncie! nowe okna, drzwi, podłogi, całkowicie wykończone! Blok mieszkalny z 1991r., przy lesie, z windą. Budynek na końcu ulicy, w pobliżu sklep Tesco 24h/7dni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

281 000 zł67 m² 4 194,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonałe położenie, centrum osiedla Karwiny, spokojne miejsce /dalej od głównej ulicy/, wszystko "pod ręką" - komunikacja, szkoły, przedszkola, basen, nowoczesny ośr. zdrowia, tesco, Lidl, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

650 000 zł111 m² 5 855,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim, możliwość zmainy istniejącego rozkładu (przestawienie ścinek działowych).Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, wideodomofon. Z balkonu bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia