dowolna

Mieszkania Gdynia Grabówek

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Grabówek,Gdynia

1 400 zł56 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszknię 3 pokojowe i kuchnia widna z dużym balkonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

145 000 zł37 m² 3 950,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- p O L E C A M Y - Mieszkanie ciche - okna na ulicę komandorską, słoneczne / południowy - zachód/, centrum Grabówka na wysokości Kauflandu. 2 ustawne pokoje o pow. 19 i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

145 000 zł37 m² 3 950,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie ciche, słoneczne / południowy - zachód/, centrum Grabówka na wysokości Kauflandu. 2 niezależne ustawne pokoje, na podłogach panele, kuchnia, łazienka z wc - po remoncie - ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! kawalerka przerobiona na 2 pokoje -po remoncie! Mieszkanie ciche, słoneczne / południowy - zachód/, centrum Grabówka na wysokości Kauflandu. Pierwotnie kawalerka -obecnie 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Demela

Grabówek,Gdynia

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka (30m2) na ogrodzonym terenie. W pokoju na podłogach panele, ściany gładzone, malowane. Kuchnia w aneksie, z oknem, w cenie lodówka, kuchenka elektryczna, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarskiego

Grabówek,Gdynia

518 000 zł74 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie (74m2) składa się z trzech pokoi, ściany malowane gładzone, na podłodze panele. Kuchnia w aneksie, na podłodze terakota, oraz pas glazury w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

190 000 zł43 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zlokalizowane tuż przy Szkole Morskiej.Świetna lokalizacja.Cicha dzielnica otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i wzgórzami morenowymi.Do centrum miasta ok.2km.Pełna infrastruktura:szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na wysokim parterze.Ulica spokojna o niewielkim ruchu samochodowym.Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.Obok wszystkie sklepy w tym Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia faktury

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówek

Grabówek,Gdynia

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie w Gdyni Grabówek w tbs-ie, ma funkcjonalną garderobę i balkon. Lokalizacja bardzo dobra w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 mkw. Świetna lokalizacja, dobra komunikacja z centrum miasta. Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni. W okolicy punkty handlowe, kolejka skm, przystanki zkm, szkoła. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Grabówek,Gdynia

209 000 zł40 m² 5 291,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Polecamy! lokalizacja! Wyłączność, budynek 1976r., ocieplony, mieszkanie 1-stronne, słoneczne, panoramiczny widok na miasto, Zatokę, port, blisko do komunikacji, dworca głównego, SKM, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 250 zł47 m² 26,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Morskiej w Gdyni. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

600 zł25 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerke w Gdyni Grabówek. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu las, szkoła, przedszkole, plac zabaw, akademia Morska. 600 zł + opłaty (ok. 400 zł) + kaucja 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

700 zł70 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

wiezowiec,parter

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówek

Grabówek,Gdynia

500 zł49 m² 10,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój 2-osobowy w mieszkaniu 2-pokojowym dla 2 dziewczyn lub pary, za przystępnną cenę 500 zł od osoby bez dodatkowych opłat. Pokój jest zadbany, przestronny, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na parterze czteropiętrowego budynku z cegły, o powierzchni użytkowej 32m2. Lokal składa się z dużego przejściowego salonu, mniejszej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

800 zł23 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym powstałym w wyniku usunięcia ściany do kuchni.Przedpokój i WC z łazienką.OK. 800m do Akademii Morskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dantyszka

Grabówek,Gdynia

500 zł9 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia umeblowany pokój dla studenta najlepiej am dojazd do Am zajmuje 15min do politechniki godz wraz z dojściem. poszukuje osoby otwartej i schludnej. do skm dojscie zajmuje 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mam kawalerkę 35 m^2. Pokój, przedpokój, kuchnia, łazienka, umeblowane niedaleko am blisko lasu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Sprzedam mieszkanie w Gdyni. Bardzo dobra oferta dla studentów (blisko Wyższej Szkoły Morskiej), także dobra oferta dla inwestorów. Sprzedający chętnie wynajmą sprzedawane mieszkanie na kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówek

Grabówek,Gdynia

1 100 zł39 m² 28,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane.Pokój 25 m 2 , widna kuchnia , lazienka.Parter w 3 piętrowym bloku ( CO ).Cicha , spokojna okolica w pobliżu Akademii Morskiej.W pobliżu szkoły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Grabówku, po kapitalnym remoncie. Pokoje o wymiarach 16.50 m2 i 9.40 m2 , kuchnia 6.5 m2 , łazienka 4 m2 W mieszkaniu zostały wymienione: - instalacja elektryczna, wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

258 000 zł47 m² 5 489 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Gdynia - Grabówek Mieszkanie 2-pokojowe (47 m2) na trzecim piętrze w kamienicy w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni, bardzo blisko centrum. W pobliżu przystanek autobusowy, sklepy, szkoła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grabówek

Grabówek,Gdynia

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwustronne mieszkanie. Z jednej strony widok na las z drugiej na port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitańska

Grabówek,Gdynia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m2. Otoczenie: - spokojna okolica z domkami jednorodzinnymi i blokami 4-piętrowymi - 350m do lasu - sklep spożywczy w tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dobra lokalizacja druga linia zabudowy spokojna i cicha okolica. Mieszkanie z cegły dwustronne wsch-zach po kapitalnym remoncie słoneczne, środkowe, b.ciepłe.2 pokoje na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

120 000 zł22 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W pobliżu sklepy spożywcze lokalne i wielkopowierzchniowe oraz wszelkie usługi i sklepy przemysłowe. Komunikacja: skm, autobus, trolejbus, postój taxi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

185 000 zł43 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkole, akademia morska, sklep kaufland, LIDL, przystanek zkm oraz skm. DO centrum 2 km. Mieszkanie odnowione W ocieplonym budynku, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Grabówek,Gdynia

328 000 zł69 m² 4 753,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zaciszne, dwustronne z widokiem na Zatoke Gdanska oraz Park Trojmiejski. Po kapitalnym remoncie. Okna pcv i rolety. Na podlogach parkiet debowy. Kuchnia jasna z nowa zabudowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w bliskim sąsiedztwie Akademii Morskiej. Bardzo dogodna lokalizacja. Zkm 2min / skm 8 min pieszo /dwa przystanki Zkm do śródmieścia ./ Blisko Las ze ścieżką zdrowia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Gdyni - Grabówek, 2 pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 30m2, na drugim piętrze. Bardzo ciepłe słoneczne, okna wychodzą na podwórko, a nie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

100 zł34 m² 2,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobra lokalizacja (obok Akademi Morskiej), zaplecze handlowo-usługowe, w tym gastronomia. Położenie lokalu sprzyja zarówno odpoczynkowi jak i zwiedzaniu Trójmiasta. Dogodny dojazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabowo

Grabówek,Gdynia

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie. Możliwy wynajem krótkookresowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie!sprzedam mieszkanie Gdynia Grabówek.55m2.Wysoki parter w czteropiętrowym bloku. 2 duże pokoje,jasne i duże- kuchnia i łazienka z wanną.Znakomicie skomunikowane,blisko skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gdynia Grabówek przy Akademi Morskiej.36m,25m pokoj.Kuchnia,lazienka,widne,czyste,umeblowane,parking monitorowany,tv kablowa.1300zl miesiecznie bez dodatkowych opłat.tel   .Od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

179 000 zł34 m² 5 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Dobra lokalizacja (obok am), zaplecze handlowo-usługowe, przedszkole, szkoła. Dostępność komunikacji miejskiej. Drzwi wejściowe typowe-podwójne. Okna pcv nowe. Pokój (22m) na podłodze wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówek

Grabówek,Gdynia

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe bardzo słoneczne o pow. 50m2. Duży pokój ok. 17m2, 2 mniejsze pokoje ok. 9m2, kuchnia widna ok. 6m2, łazienka ok. 4m2. Jeden pokój przechodni. W kuchni zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Grabówek,Gdynia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pok.przestronne. Pokoje z parkietami długie, kuchnia i łazienka jasne, kafle. Duży przedpokój. Bardzo dobra lokalizacja: blisko zkm i skm. Idealne pod wynajem, dla studentów.