dowolna

Mieszkania Gdynia Działki Leśne

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Działki Leśne,Gdynia

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe czyste i zadbane, bardzo ładnie urządzone, po remoncie. Mieszkanie kompletnie wyposażone do zamieszkania od zaraz. Wynajmę najchętniej rodzinie. 1200 plus niskie opłaty. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Gdyni, przy ulicy Warszawskiej. Wynajmę od zaraz. Średnio umeblownane lecz gotowe do zamieszkania. Parter, zamontowane okna i szyby przeciwwłamaniowe. Cena: 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Działki Leśne,Gdynia

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie,3-pokojowe, blisko centrum(5 minut pieszo). Salon z kominkiem, podłogi dębowe i teakowe, wyposażona kuchnia i łazienka. Mieszkanie bezczynszowe, opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio bardzo przytulną i ustawną kawalerkę. Możliwość otwarcia kuchni wygospodarowania sypialni. Atrakcyjne miejsce w pobliżu kolejki skm i samego centrum Gdyni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio kawalerkę w pełni urządzoną w stylu Ikea. Bardzo dobry punkt. 3min do kolejki skm. serdecznie polecam. Najchętniej na dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słupecka

Działki Leśne,Gdynia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie gdynia centrum 1.600,00/MC Mieszkanie 2 pokojowe, 70m kw , Działki Leśne(ul. Słupecka). Mieszkanie ciche bardzo ładnie położone, 10 minut piechotą do Centrum, do kolejki Gdynia Główna 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

264 947 zł53 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe + kuchnia + łazienka + wc. Piwnica duża. Lokal znajduje się na podwyższonym parterze. Okna wymienione na pcv, odnowiona łazienka, wc oraz kuchnia. Mieszkanie bardzo jasne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

37.00 m2, hipoteczne własnościowe, kamienica, kuch.jasna, SPRZEDAM KAWALERKĘ 37M2 BEZ CZYNSZOWE, PO CZĘŚCIOWYM REMONCIE,MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA DRUGIEGO POKOJU,SPOKOJNA DZIELNICA

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

242 585 zł40 m² 6 064,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły (czas budowy 1963r. ) o powierzchni 40m2, składające się z następujących pomieszczeń: p.pokój, pokoje 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

579 000 zł103 m² 5 621,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Pilnie sprzedam!działki Leśne-mieszkanie o doskonałej lokalizacji!blisko przedszkole,dwie podstawówki,gimnazja,liceum oraz ośrodek zdrowia.Z jednej strony centrum miasta z drugiej Trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdynia, ul. Warszawska, blisko dworca pkp Gdynia Główna, przystanku zkm, 2/4p. Mieszkanie hipoteczne własnościowe. Przebudowane z 1 pokojowego na 2 pokoje, łazienka i wc razem, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

649 000 zł70 m² 9 208,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Nowa oferta dostępna tylko w Mio Casa! Z radością prezentuję Państwu tę unikalną nieruchomość, która oferuje niepowtarzalną szansę inwestycyjną. Obecnie funkcjonuje jako gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

419 000 zł36 m² 11 769,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Miasta Gdynia - mieszkanie po generalnym remoncie - atrakcyjna, świetnie skomunikowana, zurbanizowana okolica, blisko przystanki autobusowe, dworzec.