dowolna

Mieszkania Gdynia Dąbrowa

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dąbrowa,Gdynia

372 186 zł54 m² 6 899,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W dzielnicy Gdynia Dąbrowa, zaprojektowano nowoczesny i atrakcyjny architektonicznie kameralny budynek z 30 mieszkaniami. Dostępne są mieszkania o metrażu to od 52 do 86 m2. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

649 000 zł96 m² 6 782,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 95m2 wykonana z niezwykłą starannością i wykończona materiałami wysokiej jakości. Bardzo wygodne wnętrze apartamentu w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

480 000 zł69 m² 6 966,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo nasłonecznione 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie o pow.64,2 m2. Mieszkanie znajduję się w bloku z 1995r.na wysokim parterze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni w dzielnicy Dąbrowa. Jest to spokojna okolica, otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym z mnóstwem ścieżek rowerowych. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

639 000 zł96 m² 6 656,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: dąbrowa jest niezwykle kameralną i urokliwą dzielnicą Gdyni. Życie ułatwia dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego, na wyciągnięcie ręki są dostępne sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paprykowa

Dąbrowa,Gdynia

485 000 zł71 m² 6 830,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: droga na przystanek autobusowy wielu Lini między innymi R zajmuje ok. 5min W okolicy wiele sklepie, niedaleko szkoła podstawowa, fryzjer, punkty pocztowe, paczkomat , Sklepy nocne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Dąbrowa,Gdynia

649 000 zł95 m² 6 831,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

255 000 zł33 m² 7 826,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie o pow. 30.58m2. Mieszkanie znajduję się w bloku na 4-piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Imbirowa

Dąbrowa,Gdynia

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Przestronne, dwupoziomowe, pięknie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy; dzielnicy z pełną, wygodną infrastrukturą: 5 min do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przestronna kawalerka W gdyni dąbrowie mieszkanie: lokal o powierzchni 32 m2 składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Lokal po generalnym remoncie. Przed budynkiem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

369 489 zł54 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 53,94 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, w 4 piętrowym, kameralnym budynku, oferującym 30 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

463 611 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 67,19m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, w 4 piętrowym, kameralnym budynku, oferującym 30 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 86 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

423 392 zł65 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 64,64 m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, w 4 piętrowym, kameralnym budynku, oferującym 30 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 86 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarzębinowa

Dąbrowa,Gdynia

1 850 zł65 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta zablokowana do dnia 15.11. Do wynajmu jasne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w kameralnym budynku w Gdyni Dąbrowej. Dzielnica doskonale skomunikowana z Centrum Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

437 038 zł66 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 65,72 m2 + ogródek 35,8 m2. Lokal znajduje się na parterze, w 4 piętrowym, kameralnym budynku, oferującym 30 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

580 177 zł90 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 89,95 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, w 4 piętrowym, kameralnym budynku, oferującym 30 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 86 m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe z tarasem mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Dąbrowie na os. "Leśny Zakątek" o pow. 90,7m2. Mieszkanie znajduję się na nowoczesnym osiedlu w otulinie zieleni. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Dąbrowa,Gdynia

2 200 zł65 m² 33,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jasne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w kameralnym budynku w Gdyni Dąbrowej. Wolne do najmu od 1 listopada, możliwość wcześniejszej prezentacji i podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, na które składa się obszerny salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, łazienka z wanną i prysznicem, duża sypialnia i garderoba. Wnętrze jest zadane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł81 m² 7 395,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Piękne, 2-poziomowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Przedmiotem sprzedaży jest pięknie zaaranżowane mieszkanie z prywatnym, słonecznym tarasem znajdujące się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarzębinowa

Dąbrowa,Gdynia

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu jasne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w kameralnym budynku w Gdyni Dąbrowej. Dzielnica doskonale skomunikowana z Centrum Gdyni, sopotem i poprzez bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

437 038 zł66 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera przestronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Dąbrowa,Gdynia

2 500 zł65 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jasne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone w kameralnym budynku w Gdyni Dąbrowej. Wolne do najmu od 1 października, możliwość wcześniejszej prezentacji i podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

430 466 zł66 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

416 928 zł65 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

2 500 zł360 m² 6,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:tak

Pokoje i miejsca w pokoju do wynajęcia w domu o pow.360m2 w Gdyni na Dąbrowie. Cena 25zł/mc netto od osoby wraz z opłatami. Dom przystosowany jest nawet dla 40 osób. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

437 038 zł66 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

369 489 zł54 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** świetna lokalizacja - wysoki standard budynków ** Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

580 177 zł90 m² 6 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

423 392 zł65 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

463 611 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

580 177 zł90 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

369 489 zł54 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

437 038 zł66 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zakup tylko za gotówkę! Sprzedaż udziałów we własności nieruchomości. Wspólnota mieszkaniowa czyni starania w celu wyodrębnienia lokali mieszkalnych i urządzenia ksiąg wieczystych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nagietkowa

Dąbrowa,Gdynia

640 000 zł95 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie 95m2 w Gdyni Dabrowie 4 pokoje na I piętrze w budynku II piętrowym. Mieszkanie dwupoziomowe, które przedstawia sie następująco: i poziom to: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Dąbrowa,Gdynia

568 428 zł91 m² 6 257,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gdynia Dąbrowa - jest jedną z najmłodszych dzielnic Gdyni. Znaczną część dzielnicy zajmują lasy i zbiorniki wodne. Północną granicę dzielnicy wyznacza Kacza rzeka. Cisza, otaczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

377 041 zł54 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie mieszkanie o powierzchni 53 m kw. Znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie gotowe do odbioru w IV kwartale 2020r. Inwestycja realizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nagietkowa

Dąbrowa,Gdynia

640 000 zł95 m² 6 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

359 000 zł54 m² 6 599,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni na Dąbrowie na osiedlu, która ma niską zabudowę i spokój zapewniony przyrodą, bardzo dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Dąbrowie na "leśnym Zakątku" o pow. 65m2. W skład mieszkania wchodzi salon,dwa niezależne pokoje,otwarta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij