dowolna

Mieszkania Gdynia Cisowa

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 637 zł55,79 m² 11 249,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 372 zł66,59 m² 10 562,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 923 zł38,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowe 2 pokoje | Balkon | Gdynia Cisowa | Bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,88 m , zlokalizowane w rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 790 zł53,46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,46 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł48,12 m² 10 078,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, ul. Chylońska 299 Cisowa to jedna z najbardziej praktycznych i wygodnych dzielnic Gdyni, położona na północno zachodnim krańcu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana. Nowoczesne 2 pokoje | Gdynia Cisowa | Pierwszy Najem | Blisko skm, zkm i Obwodnicy. Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkane o powierzchni 40 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,52 m² 9 253,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena wyłączność Oferta skierowana dla osób które chcą mieszkać w dzielnicy Gdynia Cisowa a zarazem w spokojnej części miasta.Lokalizacja oferuje łatwy dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 500 zł127,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty: - przestronne pomieszczenia - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,50 m² 11 801,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja Cisowa to zielona i spokojna dzielnica Gdyni, doskonale skomunikowana zarówno z centrum miasta, jak i całym Trójmiastem. W zasięgu kilku minut znajdują się: -przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 616 zł38,88 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miasteczko Nova Fala to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowej. Projekt łączy zalety miejskiego stylu życia z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 500 zł43,75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 43,75 m | narożny balkon | osobna kuchnia | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 937 zł66,79 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wyjątkowo niskiej cenie za metr kwadratowy, tj.: 10 300 PLN. rynek: pierwotny Nieruchomość idealna dla rodziny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 384 zł37,53 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 37,53 m | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy [12-mc +] na podstawie umowy najmu okazjonalnego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

451 432 zł41,17 m² 10 965,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: parter z prywatnym ogródkiem 21,39 m nowy, nowoczesny budynek z windą funkcjonalny układ 2-pokojowy stan deweloperski - pełna swoboda aranżacji spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

781 514 zł75,09 m² 10 407,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0%prowizji Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: czteropokojowe mieszkanie o metrażu 75,09 m . Lokal położony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 300 zł68,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 68,2 m | balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 385 zł25,13 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

kawalerka | 25,13 m | balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 280 zł67,94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje | 67,94 m | balkon | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł45,87 m² 10 878,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentowany lokal o powierzchni 45,86 m2 znajduje się w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku. Budynek wyróżnia się unikalną architekturą w stylu loftowym, która doskonale komponuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 372 zł55,54 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 55,54 m | 2 balkony | kameralna inwestycja | blisko skm Nowe, funkcjonalne mieszkanie w kameralnym budynku z windą - dla osób, które chcą mieszkać spokojnie, ale z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 745 zł66,75 m² 10 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Gdyni to propozycja dla osób, które szukają połączenia komfortu, funkcjonalności oraz bezpiecznej inwestycji. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

U nas Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dobrze rozwiniętej okolicy, po generalnym remoncie Nowa niższa cena 399 000 zł bez pcc Lokalizacja: gdynia, ul. Kcyńska Cena: 419 000 zł Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

5 000 zł240 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny dom dogodnie zlokalizowany o pow. całkowitej 240m2 w Gdyni na Cisowej. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Parter -salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hutnicza

Cisowa,Gdynia

455 250 zł42 m² 10 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż Mieszkanie 2 pokojowe w świeżo wybudowanej inwestycji - Gdynia Cisowa - gotowe do odbioru! Każdy lokal został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

348 000 zł36 m² 9 626,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie słoneczne z widokiem na las, ładny duży balkon od strony zachodniej, bardzo dobra lokalizacja do centrum Gdyni 15 min (7,9 km). Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

455 463 zł41 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

487 847 zł40 m² 11 849,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (41,17m2) z ogródkiem (20,55m2), położone na parterze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy Cisowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

698 800 zł65 m² 10 711,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 3 pokojowe _ 4 piętro _ 65,24 m _ Balkon 4,82 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

484 056 zł38 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (38,88 m2) z balkonem (4,96m2), położone na czwartym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

500 580 zł40 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (41,20 m2) z balkonem (4,96m2), położone na czwartym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Cisowa,Gdynia

1 600 zł33 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz | długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kurpińskiego 11f - Gdynia Cisowa. Blok IV piętrowy bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

438 000 zł34 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

456 044 zł41 m² 11 077,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni - Cisowa. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

359 402 zł25 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji M3 Projekt. To propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i wysoki standard wykończenia, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie - gdynia cisowa ul. Kcyńska opis: nowoczesne, ustawne 2-pokojowe o pow. 31 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

456 031 zł41 m² 11 082,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdynia Okolica: bliskość.