dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł43 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od września| do końca czerwca 2026 Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Mieszkanie znajduje się przy ul. Waszyngtona 18 w Gdyni-Śródmieściu, 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

412 341 zł36 m² 11 550,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Jeśli szukasz mieszkania w rozwijającej się części Gdyni - ta oferta jest dla Ciebie! Otrzymaj wyjątkowy rabat, indywidualne miejsce naziemne oraz pakiet smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

444 900 zł40 m² 11 122,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Jeśli marzysz o funkcjonalnym i gotowym do wprowadzenia mieszkaniu w doskonałej lokalizacji - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | do remontu | balkon | piwnica | witomino | blisko lasu | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42 m2 - Gdynia Witomino | 4. piętro | Do remontu Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Oksywie,Gdynia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie 44m na nowym osiedlu Komandorskie Wzgórze, wysoki parter w czteropiętrowym budynku: salon z aneksem kuchennym (z oknem) , niezależna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| najem długoterminowy Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2. Zlokalizowane na II piętrze w kamiennicy, w Gdyni na ul. Bp. Dominika 9. Doskonała lokalizacja, zaraz przy samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

555 478 zł42 m² 13 327,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie w zielonej części Gdyni - 2 pokoje, 4. piętro, nowoczesna inwestycja $ cena: 555 478,00 zł bez waloryzacji! Termin realizacji budynku to luty 2026 roku. Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Babie Doły,Gdynia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Oksywie,Gdynia

369 000 zł42 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie | 2 pokojowe | blisko morza | spokojna okolica | gdynia oksywie lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni. W pobliżu znajdują się sklepiki osiedlowe, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lukrecjowa

Dąbrowa,Gdynia

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni Dąbrowie To wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 2-pokojowej znajduje się na 2. piętrze w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdynia

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

640 000 zł46 m² 13 858,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,18m2 o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w cenionej i prestiżowej dzielnicy Gdyni -wzgórze św. Maksymiliana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubawska

Chylonia,Gdynia

2 200 zł38 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.09.2025 r.| DŁUGOTERMINOWO Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na III piętrze XI piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Znakomicie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38m2 w Śródmieściu Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

477 572 zł41 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

? porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,17 m , położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

429 000 zł47 m² 9 050,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w Gdyni przy ul. Zielonej 28. Lokal znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

684 000 zł38 m² 18 240 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| 2 pokoje | inwestycja | centrum | po remoncie | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie w zadbanej kamienicy w sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej dzielnicy Gdyni, ale z dobrze skomunikowanym dostępem do Centrum miasta, obwodnicy Trójmiejskiej sprawdź naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

675 000 zł36 m² 18 544 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | centrum | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finansowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 099 000 zł44 m² 25 017,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! Posiadamy jeszcze 5 innych nieruchomości w tym budynku - zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji! opis nieruchomości Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 43,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 355 000 zł65 m² 20 975,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

369 000 zł45 m² 8 269,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Tylko w miocasa nieruchomości! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Gdynia Cisowa | 44,62 m | 11. piętro Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność przedstawić Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38m2, leżące na parterze budynku z windą z lat 60 w dzielnicy Gdyni - Wzgórze św. Maksymiliana przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni Witominie. Powierzchnia 43m. kw. Od 1 września 2025. Opis mieszkania Salon z wyjściem na balkon - kanapa, duży stół Sypialnia - biurko, szafa, łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

620 000 zł51 m² 12 164 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,97 m2- w dzielnicy Działki Leśne Gdyni. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Babie Doły,Gdynia

490 000 zł46 m² 10 712,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, ustawne. Położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Babie Doły - Gdynia. Nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Szukasz zadbanego mieszkania blisko skm I obwodnicy? atuty: - 3 minuty pieszo do Uniwersytetu Morskiego dzięki temu idealnie nadaje się na wynajem dla studentów, - 2 oddzielne pokoje, - dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

449 900 zł40 m² 11 247,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdynia Chylonia, ul. Chylońskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 40 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

749 000 zł44 m² 17 147,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament przy Żeromskiego 7 w Gdyni - Twoja przestrzeń w nowoczesnym stylu! Zachwyć się wyjątkowym, dwupoziomowym apartamentem o powierzchni użytkowej 43,68 m2 (+ dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 640 000 zł67 m² 24 430,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wysoki standard | duży taras | możliwość wydzielenia trzeciego pokoju | miejsce postojowe + komórka lokatorska | szybki termin wydania | gdynia śródmieście Lokalizacja Gdynia Śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1-ego września. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 4-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Kamienna Góra,Gdynia

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrone mieszkanie po remoncie - lokalizacja w centrum- gdynia Kamienna Góra o powierzchni 58m2, 450m od bulwaru nadmorskiego, 250m do parku centralnego i 700m od stacji skm. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

399 000 zł44 m² 9 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Gdyni - Oksywie opis mieszkania: nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Karwiny,Gdynia

499 000 zł42 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta tylko w miocasa Nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na wysokim parterze kameralnego, niskiego budynku (nie wielka płyta ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

394 420 zł34 m² 11 512,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz niedużego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Bez prowizji, gwarancja najniższej ceny, elastyczne terminy prezentacji. Zdjęcia stanowią wizualizację. Poznaj ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: centralna lokalizacja apartamentu sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu - tylko kilka kroków dzieli inwestycję Plac Unii od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów, mariny i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Chylonia,Gdynia

380 000 zł44 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 43,7m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego, zadbanego budynku z lat 70. W skład lokalu wchodzi: -Salon z wyjściem na balkon o południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

2 500 zł51 m² 49,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, wyposażone, 2- pokojowe mieszkanie, o powierzchni niespełna 51 m2, mieszczące się na osiedlu położonym tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, usytuowanym w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dąbrowa,Gdynia

599 000 zł65 m² 9 187,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 65,2 m2 ( powierzchnia całkowita ok. 75 m2 ) usytuowane na II piętrze w II piętrowym kameralnym budynku mieszkalnym z 1991.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sędziowska

Orłowo,Gdynia

829 000 zł38 m² 21 770 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowo wykończonego apartamentu, położonego w klimatycznym Orłowie. Idealna propozycja dla osób marzących o życiu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Śródmieście,Gdynia

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni - ul. Skwer Kościuszki. To unikatowa nieruchomość, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

689 000 zł44 m² 15 623,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zamieszkania w przytulnym, gotowym do wprowadzenia mieszkaniu o przemyślanym układzie. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku Kormoran na prestiżowym Osiedlu Szelfowym przy.