dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Gdynia - Oferty wynajmu lokali użytkowych

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wielkopolska

Mały Kack,Gdynia

60 zł/m²460 m² 27 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia handlowa/usługowa/biurowa przy głównej atretrii komunikacyjnej gdyni Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 460 m2 - idealnie wpisuje się pod działalność typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

83,14 zł/m²43 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny Lokal Usługowy do Wynajęcia w Centrum Gdyni - Apartamentowiec Portova. Zapraszamy do wynajęcia eleganckiego lokalu usługowego położonego na parterze nowo wybudowanego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Orłowo,Gdynia

76,67 zł/m²90 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy po generalnym remoncie lokal do wynajęcia o pow. 90m2 w Gdyni w Orłowie. Lokal znajduję się w odnowionej i dobrze utrzymanej kamienicy z 1960r. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wiśniewskiego

Śródmieście,Gdynia

34,69 zł/m²241 m² 8 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 241 m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego. Lokal do tej pory był wykorzystywany jako: - część biurowa z niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

53,57 zł/m²42 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesną powierzchnię biurową w Centrum Gdyni ,ul. 10-lutego w biurowcu przy ul. Szkolnej 10 o powierzchni około 40m2 z klimatyzacją. Internet z położonym światłowodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy na klinikę, gabinety, medyczne, biuro, klinika estetyczna, znajdujący się w samym sercu Gdyni, wzgórze Św. Maksymiliana, przestronne witryny, wysokość ok. 2,8 m bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Obłuże,Gdynia

46,24 zł/m²93 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal po salonie kosmetycznym o pow. 93 m2 do wynajęcia w Gdyni na Obłużu. Lokal składa się z: 5 osobnych gabinetów, recepcji, zaplecza oraz łazienki z toaletą. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

58,66 zł/m²77 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem lokal przystosowany do działalności kosmetycznej lub pokrewnej (fizjoterapia, fryzjer, masaże, studio tatuażu, medyczne - gabinety wyposażone w umywalki). Lokal składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Obłuże,Gdynia

160 zł/m²10 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest odnowione, zadbane pomieszczenie/pokój na wynajem o powierzchni 10m2. Pomieszczenie idealne pod działalność; jak stylizacja paznokci, kosmetolog lub pokrewne. Otwartość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łużycka

Redłowo,Gdynia

57,14 zł/m²105 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: lokal znajduje się w nowo powstałym budynku o minimalistycznej architekturze, zlokalizowanym w biurowym centrum Gdyni przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 93 m2, zlokalizowany w Gdyni Obłuże przy ul. Jantarowej, usytuowany na parterze z dużymi witrynami. Nieruchomość składa się z sali głównej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze odrestaurowanej kamiennicy przy ul. Abrahama w Gdyni. W ubiegłym roku zakończyła się przebudowa części Śródmieścia Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

110 zł/m²79 m² 8 694 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu klimatyzowanego biura o powierzchni 79,04 m znajdującego się na 3 piętrze biurowca Twin Office. Biuro zostało odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

75 zł/m²255 m² 19 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W kameralnym budynku W centrum gdyni Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie urzędu miasta Gdynia oraz bezpośrednio przy węźle komunikacyjnym Wzgórze św. Maksymiliana, w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

58 zł/m²278 m² 16 118 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze budynku biurowego klasy A Lokal może być dostosowany do każdej działalności. Budynek wyposażony w nowoczesne systemy wymiany oraz kontroli powietrza i oświetlenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Mały Kack,Gdynia

105 zł/m²73 m² 7 623 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osiedle Parkowa - nowa inwestycja! Nowo powstałe osiedle w dobrze skomunikowanej części Gdyni - Mały Kack. Oferujemy lokal usługowy o powierzchni 72,6 m2. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

47,85 zł/m²102 m² 4 884 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro W centrum gdyni Dogodna lokalizacja, w odległości 500 m od stacji pkp/skm/pkm Gdynia - Główna, z dogodnym dostępem do szerokiego zakresu usług oferowanych w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

57 zł/m²350 m² 19 950 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro W budynku klasy A W centrum gdyni Powierzchnie biurowe z opcją przystosowania układu funkcjonalnego do potrzeb najemcy. Dogodna lokalizacja, w odległości kilometra od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

57 zł/m²250 m² 14 250 zł

 

 

 

Śródmieście,Gdynia

66,34 zł/m²1 479 m² 98 137 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja przy gdyńskiej marinie - indywidualne piętro w budynku Najwyższej klasy biurowiec z certyfikacją energetyczną i środowiskową zapewniający podwyższoną.