dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Karwiny,Gdynia

229 000 zł16 m² 14 135,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas! Gdynia - kompaktowy lokal użytkowy o powierzchni 16,2 m po kompleksowym remoncie, gotowy do wydania. To funkcjonalna przestrzeń, która dzięki swojemu układowi i niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 674 555 zł319 m² 8 392,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa przestrzeń biurowa W prestiżowej lokalizacji gdyni | transatlantyk, śródmieście Top lokalizacja | Ścisłe centrum | Budynek z recepcją i ochroną | Klimatyzacja | Elastyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 044 000 zł72 m² 14 540,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy z witryną o powierzchni 71,8m2 w Gdyni Redłowo blisko ul. Legionów. Lokal jest dobrze wyeksponowany i widoczny z głównej ulicy. Mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

2 325 445 zł277 m² 8 392,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

699 000 zł58 m² 12 074,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 57,89 m , położony przy ul. Świętojańskiej w sercu Gdyni - jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych ulic handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

300 000 zł117 m² 2 564,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal usługowy o powierzchni 117 m , położony przy jednej z głównych arterii Trójmiasta - ulicy Morskiej w Gdyni. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

790 000 zł81 m² 9 786,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży Lub Wynajęcia lokal biurowo - usługowy. Starowiejska, budynek Atrium 4 piętro. Powierzchnia 80,72m2 - 3 pomieszczenia z aneksem kuchennym oraz łazienką. Biuro w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Górskiego

Redłowo,Gdynia

2 000 000 zł96 m² 20 942,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do kontaktu, aby uzyskać wiecej informacji na temat dokładnej lokalizacji! Na sprzedaż wykończony, dwustronny lokal użytkowy o powierzchni 95,5 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rolnicza

Witomino,Gdynia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-gastronmiczny (prosperujący biznes) o powierzchni 60m2 w Gdyni Witomino. Lokal jest wolnostojącym obiektem po generalnym remoncie, ma duże witryny, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal w centrum Gdyni! Prezentujemy przestronny lokal o powierzchni 62 m , usytuowany w samym sercu Gdyni, co gwarantuje doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

422 000 zł35 m² 12 057,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Dąbrowa - lokal użytkowy gotowy do wejścia! Szukasz miejsca, które od razu zrobi dobre wrażenie na Twoich klientach? Ten lokal to idealna przestrzeń, by rozwinąć skrzydła i rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

6 899 999 zł500 m² 13 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Grabówek,Gdynia

300 000 zł117 m² 2 564,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną przy głównej ulicy o powierzchni 117m2 w Gdyni na grabówku/leszczynkach. Lokal znajduję się w pawilonie z 1992r. Lokal jest dwupoziomowy. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Grabówek,Gdynia

3 400 000 zł380 m² 8 947,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Globalproperty ma do zaoferowania dla Państwa świetnie prosperujący biznes noclegowy z możliwością przekształcenia na inny typ działalności lub dom rodzinny. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chwarznieńska

Wiczlino,Gdynia

2 790 000 zł437 m² 6 384,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaje lokal usługowy wolnostojący z piwnicą o metrzu 280m2 oraz przyleglym parkingiem. Nad lokalem jest dom o powierzchni 157m2 i garaż na jedno auto. Cala nieruchomosc ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Koperkowa

Dąbrowa,Gdynia

420 000 zł48 m² 8 830,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesna przestrzeń gotowa do pracy i życia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,56 m , zaaranżowane i przystosowane pod biuro, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

1 552 320 zł118 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.