Działka komercyjna, ul. Dąbka

Dąbka, Pogórze, Gdynia, pomorskie

  • 799 000 zł
  • 707 m²
  • 1 130,13 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Przyje...

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Dąbka

Dąbka, Pogórze, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

799 000 zł

707 m²

1 130,13 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Dąbka

Zaktualizowane: 18 maja 2026

799 000 zł 707 m² 1 130,13 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (1 130,13 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-430/5569/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka zlokalizowana w Gdyni Pogórzu, przy ul. Płk. Dąbka, róg Zamojskiego.
Forma własności: użytkowanie wieczyste.
Powierzchnia 707 m2
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.
Oznaczenie 40-U:
U tereny zabudowy usugowej komercyjne i publiczne, z wyłączeniem:
1) rzemiosa produkcyjnego,
2) stacji paliw,
3) warsztatów samochodowych blacharskich i lakierniczych,
4) stacji obsługi samochodów ciężarowych i autobusów,
(...)

Agent

Krzysztof Przyjemski

573 185...

573 185 518

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Przyjemski

573 185...

573 185 518

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości