Działka budowlana, ul. Śliska

Śliska, Wiczlino, Gdynia, pomorskie

  • 718 000 zł
  • 730 m²
  • 983,56 zł/m²

Zdjęcie

Daniel Szymański

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Śliska

Śliska, Wiczlino, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
16 kwietnia 2026

718 000 zł

730 m²

983,56 zł/m²

Działka budowlana, ul. Śliska

Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026

718 000 zł 730 m² 983,56 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 718 000 zł (983,56 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 730 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 28m; szerokość: 25m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: MAGIC HOUSE, zaktualizowane: 16.04.2026
  •   numer ogłoszenia: MG554861

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka idealna pod budowę domu lub bliźniaka.

Zlokalizowana w bardzo pożądanej lokalizacji - Chwarzno-Wiczlino w Gdyni, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.

Najważniejsze atuty

- powierzchnia 723 m2
- działka uzbrojona: woda, kanalizacja (w drodze gaz, prąd, media)
- otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
- działka w kształcie zbliżonym do kwadratu. (...)

Agent

Daniel Szymański

730 800...

730 800 873

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Szymański

730 800...

730 800 873

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Szymański

Zostaw telefon, oddzwonimy