dowolna

Domy Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 000 000 zł350 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:704 m²

Dom na sprzedaż W pasie nadmorskim dom 300 m2 3 niezależne mieszkania Idealna propozycja dla inwestorów/rodziny wielopokoleniowej lokalizacja: gdynia, wzgórze św. Maksymiliana trudno o lepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 950 000 zł225 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, zielona dzielnica mieszkaniowa położona na południe od centrum Gdyni. Tylko 10 minut spaceru dzieli to miejsce od szerokich Bulwarów Nadmorskich, prowadzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Syrokomli

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 700 zł149 m² 31,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy, przestronny i idealnie zlokalizowany dom! Oferta dla wymagającego Klienta. Dom znajduje się w pasie nadmorskim. W ok. 9 min spacerem, przez las, można dojść do zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

9 500 000 zł600 m² 15 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Gdynia Wzg. Św. Maksymiliana. Piękny budynek "willa Słowicza" rezydencja (willa), dom wielopokoleniowy na sprzedaż. Lokalizacja: wspaniała, w sąsiedztwie Park, bulwar Nadmorski, skwer Kościuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syrokomli

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

930 000 zł247 m² 3 765,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:369 m²

Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Lokalizacja: dzielnica położona w pobliżu bulwaru nadmorskiego, gdyni Kamiennej Góry i Redłowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syrokomli

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 200 000 zł247 m² 4 858,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:369 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 350 000 zł270 m² 8 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:876 m²

Wygodny,miejski dom z ogródkiem w samym sercu Gdyni! Nieruchomość znajduje się w lokalizacji niezwykle prestiżowej i jednej z najpiękniejszych miejsc w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syrokomli

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:242 m²

Środkowy segment w szeregowcu w doskonałej lokalizacji na Wzgórzu Św. Maksymiliana w Gdyni wybudowany w latach 80. W 2007 roku został wykonany remont oraz wymieniono instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syrokomli

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferujemy do sprzedaży środkowy szereg z lat 80-tych, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Ciekawie i oryginalnie zaprojektowany układ domu, trzy kondygnacje, o niedużej różnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

512 000 zł152 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:132 m²

woj.pomorskie- Gdynia- ul. Dąbrowskiego nowa oferta domu w zabudowie szeregowej na wzgórzu Świętego Maksymiliana cztery kondygnacje, w tym poddasze użytkowe dom z cegły, wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

800 000 zł307 m² 2 605,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:847 m²

Opis nieruchomości. Duże przestrzenie biurowe blisko morza. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 24 o powierzchni 847 m zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syrokomli

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej części Gdyni na Wzgórzu Św. Maksymiliana. Lokalizacja Kameralna okolica domków jednorodzinnych, a zarazem bliskość całej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dąbrowskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Malownicza i cicha uliczka położona w niedalekiej odległości od centrum miasta, z dala od zgiełku ulicznego i komunikacji drogowej. Dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ujejskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

630 000 zł110 m² 5 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piętro domu-bliźniaka, i poziom - 55m2 (salon, pokój-jadalnia z balkonem, kuchnia - całość otwarta, łazienka z kabiną prysznicową z dwoma oknami), II poziom - 34m2 (dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

970 000 zł205 m² 4 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szeregowiec centrum Gdyni z pozwoleniem i planami na budowe pawilonu handlowego od ul Kopernika 3 kondygnacyjny 3 lazienki 3 toalety 2 kuchnie 7 pokoi 2 ogrodki 1 taras 1 balkon dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Szeregowiec centrum Gdyni ,bez posrednika ,odnajme 2 poziomy 3 sypialnie 2 toalety 2 lazienki salon kuchnia 2 ogrodki balkon taras miejsce garazowe 120 m kw 2800 zl plus 1 mc kaucja tel: usa 001 619 701.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 000 zł200 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na Wzgórzu Św. Maksymiliana, położony niedaleko Śródmieścia, bulwaru Nadmorskiego, do pobliskiej plaży mamy około pięć minut. I i II kondygnacja składa się z pięciu pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chopina

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka budowlana o pow 598m2 położona w dzielnicy Gdyni - Wzgórze Św. Maksymiliana. przy ul Chopina. Działka zabudowana domem jednorodzinnym typu klocek o pow. 240m2. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Hallera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Super oferta! Rewelacyjna cena!elegancka rezydencja położona w prestiżowej dzielnicy Gdyni czeka na nowego właściciela! Nieruchomość połozona jest na płaskiej działce, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tetmajera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 150 000 zł338 m² 9 319,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Elegancki dom jednorodzinny w fenomenalnej lokalizacji , w pasie nadmorskim , przy lesie, na spokojnej uliczce, wzdłuż której znajduje się wiele ciekawych domów tego typu. Takie oferty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 890 000 zł300 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapewniamy państwu bezpłatną pomoc W uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego. Niepowtarzalna oferta! Najniższa cena! Oferujemy Państwu przepięknie położoną nieruchomość w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tetmajera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż pół bliźniaka w reprezentatywnej części Gdyni. Nieruchomość świeżo po remoncie oraz dobudowie dodatkowego piętra, składa się z czterech kondygnacji: piwnica: na tym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 500 000 zł324 m² 13 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż część luksusowego ( parter i I piętro ) przepięknie położonego domu wolno stojącego o niepowtarzalnej bryle z widokiem na morze. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni 280 m2 - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana. Budynek czterokondygnacyjny, wybudowany w 1958 r. wymaga odświeżenia , odnowienia. Poszczególne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

920 000 zł250 m² 3 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w szeregu o powierzchni użytkowej 215 m2 zbudowany solidnie z materiałów ceramicznych położony w pierwszej linii zabudowy od strony morza. Trzy sypialnie , salon , jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 242 000 zł200 m² 11 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta sprzedaży domu - "willa hanka" gdynia, ul. Chopina 6 Przedmiotem sprzedaży jest powstały w roku 1926, jeden z najstarszych domów w Gdyni Willa Hanka - o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 700 000 zł246 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na pięknej działce O powierzchni 1149 mkw. Zadbany ogród od pd-zach strony. Widok od strony ogrodu nigdy nie zostanie "zabrany" właścicielowi przedmiotowej nieruchomości. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w pasie nadmorskim - widok na morze z ostatniej kondygnacji, do morza 250 metrów. Możliwośc rozbudowy lub przebudowy na wielorodzinny, możliwośc wprowadzenia funkcji usługowej np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta, dom z widokiem na morze, blisko Bulwaru Nadmorskiego i plaży /250m/, niedaleko Trójmiejski Park Krajobrazowy, ekskluzywne sąsiedztwo, dom podpiwniczony - 4 pom. gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

dom lata 90-te, 3 lata temu kapitalny remont domu, podpiwniczony /również część mieszkalna, biurowa/, parter - salon, weranda , kuchnia, spiżarnia, pokój, łazienka z wanną, osobne wc, ip- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 000 zł165 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Znakomicie położony dom niedaleko bulwaru nadmorskiego. Działka 540 m2, dom podpiwniczony 160 m2 (5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia), jest garaż z kanałem. Dom do remontu, rozbudowy bądź wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Zwycięstwa

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:380 m²

budynek murowany po generalnym remoncie o pow. użytkowej 65 m2 , częściowo podpiwniczony, z dachem krytym papą termozgrzewalną, bieżącą wodą, prądem, centralnym ogrzewaniem z kotłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tetmajera

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 620 000 zł165 m² 9 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Atrakcyjna lokalizacja! w pobliżu korty tenisowe, szkoła, basen, fitness. Dom w zabudowie szeregowej (środkowy) budowany półpoziomami. I poziom: piwnica, pomieszczenia gospodarcze,.