dowolna

Domy Gdynia Wielki Kack

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

730 000 zł127 m² 5 748,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:78 m²

Dom w zabudowie szeregowej z 2005 roku składa się z trzech kondygnacji i niewielkiej przestrzeni ogrodu (około 20 m2). To wygodny dom w dobrej lokalizacji. Parter o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

790 000 zł260 m² 3 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż w znakomitej lokalizacji. Nieruchomość położona na Wielkim Kacku w okolicy Fikakowa, a jednocześnie wsród drzew i bujnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wesoła

Wielki Kack,Gdynia

1 150 001 zł354 m² 3 248,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 247 m2 , podpiwniczony z garażem. Dom z dużym potencjałem - możliwość urządzenia trzech mieszkań. Stąd dom odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

819 000 zł230 m² 3 560,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Oferuję do sprzedaży, komfortowy dom z lokalem usługowym na parterze , na ulicy Gryfa Pomorskiego w Gdyni Wielkim Kacku. Dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

819 000 zł230 m² 3 560,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Bardzo funkcjonalny dom szeregowy na Fikakowie w Gdyni Wielki Kack. W 2008r przeszedł gruntowny remont łącznie z wymianą wszystkich instalacji. Posiada 3 kondygnacje , poddasze użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

869 000 zł212 m² 4 099,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

509 000 zł150 m² 3 400,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:97 m²

Atrakcyjna nieruchomość W gdyni W nowej niższej cenie! tylko 3 400 pln za m2 Dom w zabudowie szeregowej w świetnej lokalizacji - Gdynia Wielki Kack! Na nieruchomość składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

510 000 zł150 m² 3 406,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:97 m²

Atrakcyjna nieruchomość W gdyni W nowej niższej cenie! tylko 3 400 pln za m2 Dom w zabudowie szeregowej z 1996 r. w świetnej lokalizacji, w pobliżu głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

510 000 zł150 m² 3 404,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:96 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, skrajny segment, zlokalizowany w Gdyni, w Wielkim Kacku. Wybudowany w 1996 r., o pow. 149 m2, działka 96 m2. W skład domu wchodzi 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczeńcowa

Wielki Kack,Gdynia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! Słoneczny, komfortowy i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała

Wielki Kack,Gdynia

699 000 zł185 m² 3 778,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Atrakcyjny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Wielki Kack,Gdynia

550 000 zł75 m² 7 372,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Na sprzedaż udział domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Na sprzedaż dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żuławska

Wielki Kack,Gdynia

830 000 zł260 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:253 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Funkcjonalny dom szeregowy doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

577 000 zł83 m² 6 851,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Blisko ulicy: starochaszczyńskiej jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'wiktoria tk 109_26' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kukułki

Wielki Kack,Gdynia

552 000 zł111 m² 4 531,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Blisko ulicy: kukułki jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w zielistkach 2_343' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

462 500 zł82 m² 5 640,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Przedstawiamy bardzo przyjazny dom z czterema lokalami mieszkalnymi, z których każdy ma charakter samodzielnego segmentu z własnym niezależnym wejściem, dwoma kondygnacjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

417 000 zł111 m² 4 531,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

W zielistkach 2_343' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini - surowy zamknięty. Cena zawiera działkę ( 199 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

477 500 zł82 m² 5 823,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

999 000 zł171 m² 5 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gdyni Wielkim Kacku- jest to dzielnica która ma niską zabudowę i spokój zapewniony przyrodą, bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 400 000 zł290 m² 4 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 290m2/użytkowa ok 200 m2/działka 358,5m2;5pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 700 000 zł580 m² 4 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:771 m²

Duży, zadbany i przestronny dom z ogrodem i kominkiem! Powierzchnia całkowita ok 580m2/użytkowa ok 400 m2/działka 771m2;10pokoi. Dom składa się z trzech kondygnacji : piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

477 500 zł82 m² 5 823,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

470 000 zł82 m² 5 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 950 000 zł444 m² 4 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na sprzedaż w Gdyni Na Wielkim Kacku o powierzchni całkowitej 444m2,użytkowej 284m2.W trakcie wykańczania.Z cegły,na dachu blacho-dachówka.Ogrzewanie gazowe.Nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 350 000 zł290 m² 4 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starochwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

462 500 zł82 m² 5 640,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

580 000 zł150 m² 3 871,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała

Wielki Kack,Gdynia

699 000 zł185 m² 3 778,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom znajduje się przy ul. Małej w Wielkim Kacku. Cena domu jest do negocjacji! Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczeńcowa

Wielki Kack,Gdynia

1 068 000 zł120 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Słoneczny, komfortowy i w pełni zmodernizowany dom typu segment. 120,00 m kw. do natychmiastowego zamieszkania. Lokalizacja: kameralne, ciche i zamknięte osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Wielki Kack,Gdynia

600 000 zł75 m² 8 042,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż udział domu z działką przy ulicy Wesołej, w Wielkim Kacku. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu: - komunikacja miejska, - obwodnica, - pkm, - rozbudowana sieć usługowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kaczeńcowa

Wielki Kack,Gdynia

1 068 000 zł120 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Słoneczny, wygodny dom typu segment w Wielkim Kacku ( Źródło Marii). Dom po kapitalnym remoncie, wymianie wszystkich instalacji, okien i w pełni zmodernizowany. Zaprojektowano wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

1 620 000 zł400 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:-

Dom - budynek mieszkalny wielorodzinny wybudowany w 2000 roku, w którym na sprzedaż jest 6 mieszkań o metrażu ponad 60 m2. 5 mieszkań, każde z nich posiada: 3 pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

6 900 zł176 m² 39,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Komfortowy i przestronny dom o pow.176m2 na działce o pow.286m2 w Gdyni na Wielkim Kacku. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

417 000 zł111 m² 4 531,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

495 000 zł83 m² 6 851,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wiktoria tk 109_26' (projekt na zdjęciach powyżej) wybudujemy do stanu wykończenia mini. Cena zawiera działkę ( 290 tys.- jest własnością osoby fizycznej) oraz dom Istnieje możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

5 500 zł290 m² 18,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:386 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

529 000 zł155 m² 3 412,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Gdynia Mały Kack. Zapraszamy na prezentację podczas domu otwartego, 30.06.2018, GODZ. 11-12.00. Dom Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

535 000 zł155 m² 3 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Gdynia Mały Kack. Dom Dom jest bardzo jasny i słoneczny. We wszystkich pokojach położone są deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Źródło Marii

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajmu samodzielne, trzypokojowe, słoneczne mieszkanie w domu szeregowym. Na I poziomie : przestronna kuchnia, toaleta, salon z wyjściem do ogródka. II poziom: dwie sypialnie, łazienka.