dowolna

Domy na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży domów

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 650 000 zł320 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom o powierzchni 320 m2 w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1993 roku, gruntownie wyremontowany w 2000 roku przez firmę Doraco. Położony na 417-metrowej działce z ładnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wiczlino,Gdynia

1 299 000 zł323 m² 4 021,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 323 m2 z działką z oczkiem wodnym i kawałkiem lasu. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Możliwość własnej aranżacji. - kawałek prywatnego lasu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom na sprzedaż - gdynia dąbrowa ul. Miętowa. Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej, zbudowany metodą tradycyjną. Możliwość nabycia wraz z częściowym umeblowaniem. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

4 500 000 zł559 m² 8 050,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:854 m²

Gdynia Orłowo atrakcyjny dom mieszkalny, wolnostojący, o charakterze rezydencjonalnym na sprzedaż. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w odległości ok. 700m od mola w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marsa

Chwarzno,Gdynia

1 990 000 zł210 m² 9 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dwukondygnacyjny dom wolno stojący na Gdyńskim Chwarznie. W skład nieruchomości wchodzą: parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras oraz do ogrodu, połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 650 000 zł320 m² 5 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

W uroczej dzielnicy Gdynia Dąbrowa przy ul. Miętowej znajduje się, wyjątkowy, trzykondygnacyjny dom rodzinny o łącznej powierzchni 320 m2. Nieruchomość została wybudowana w 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szafranowa

Dąbrowa,Gdynia

949 000 zł280 m² 3 389,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:279 m²

Szukasz domu W pobliżu lasu, w spokojnej I cichej okolicy Z dużym zadbanym ogrodem? - ta oferta spełni twoje oczekiwania! atuty: - 100m od lasu, - 300m od przystanku autobusowego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

3 500 000 zł240 m² 14 583,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W gdyni orłowie Na sprzedaż nowoczesny oryginalny, grafitowy dom o 189 metrowej powierzchni mieszkalnej. Dom usytuowany na ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

3 250 000 zł240 m² 13 541,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zadzwoń zapytaj O szczegóły W zielonej dzielnicy Gdyni Orłowie w otoczeniu pięknych drzew i niskiej zabudowy pobliskich domów i willi znajduje się bardzo funkcjonalny dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długa

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 290 000 zł285 m² 8 035,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

NA sprzedaż nowoczesny dom W zacisznej lokalizacji Na sprzedaż inteligenty dom, który jest wyposażony w zarządzanie budynkiem. Dom w zabudowie bliźniaczej z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Inżynierska

Orłowo,Gdynia

3 499 000 zł189 m² 18 513,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orląt Lwowskich

Redłowo,Gdynia

2 399 000 zł250 m² 9 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:267 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z czerwonej cegły w odległości 1 km od plaży. Dom składa się z: podpiwniczenie - dwu garaży (bramy na pilota) - pomieszczenia gospodarczego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiejska

Gdynia,pomorskie

819 000 zł129 m² 6 364,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej na pogórzu na granicy gdyni dom: do sprzedaży oferujemy domy bliźniacze o powierzchni 128,69 m2, wykończone w wysokim standardzie. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 950 000 zł853 m² 2 286,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:679 m²

NA sprzedaż kamienica wraz Z budynkiem usługowym opis: do sprzedaży oferujemy 2 budynki usytuowane na dwóch odrębnych działkach. Pierwszy budynek usytuowany na odrębnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Dąbrowa,Gdynia

1 950 000 zł244 m² 7 991,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Dom - inteligentny, komfortowy, elegancki, w spokojnej, otoczonej zielenią przestrzeni. Doskonałe miejsce dla rodziny. Dom zaskakuje funkcjonalnością i przemyślanymi rozwiązaniami. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

949 000 zł280 m² 3 389,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:279 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żaglowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 069 000 zł171 m² 6 262,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Chwarzno-Wiczlino to gdyńska dzielnica, lubiana przez jej mieszkańców, którzy cenią łatwy dostęp do terenów zielonych i rekreacyjnych oraz ciszę i spokój (bliskość natury i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 379 000 zł251 m² 5 494,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania Dom w zabudowie bliźniaczej z niepowtarzalną otwartą przestrzenią. Budynek zbudowany z litej cegły, w 1993r. poddany został generalnej przebudowie, uzyskując dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówek,Gdynia

749 999 zł110 m² 6 818,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom Z klimatem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej nieruchomości. Zasługuje ona na szczególną uwagę ze względu na niebywałą przestronność lokalu. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karwiny

Karwiny,Gdynia

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szukasz domu idealnego dla rodziny ceniącej sobie ciszę I spokój? musisz to zobaczyć! atuty: - cicha i spokojna lokalizacja - bliska odległość do obwodnicy trójmiasta - piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

3 240 000 zł203 m² 15 984,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Orłowo to najbardziej wyjątkowa dzielnica Trójmiasta - popularny kurort z lat 20-tych XX wieku i osada rybacka, która do dzisiaj zachowała wiele elementów ze swojego pierwotnego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

729 000 zł114 m² 6 406,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Atuty: - słoneczny ogród z dużą prywatnością - nowe budownictwo - 5 niezależnych pokoi - przestronny garaż(40m2) - spokojna, zielona okolica - blisko centrum i Obwodnicy Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pokrzywowa

Dąbrowa,Gdynia

1 950 000 zł244 m² 7 991,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miętowa

Dąbrowa,Gdynia

1 240 000 zł360 m² 3 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej. Księga wieczysta numer gd1y/00020439/0 prowadzona przez Sąd Rejonowy w Gdynia dla nieruchomości położonej przy ulicy Miętowej 64, stanowiącej działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,Gdynia

1 449 000 zł330 m² 4 390,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Bezpieczna prezentacja nieruchomości Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

4 900 000 zł550 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Świetnie wkomponowana w miejską zabudowę, wyjątkowa willa w zaciszu Kamiennej Góry w Gdyni. Z domu rozpościera się widok na zatokę oraz jest zaledwie 160 metrów na bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

1 300 000 zł270 m² 4 814,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom podpiwniczony ( 270 m2 ) z tarasem i ogrodem na działce 800 m2 w spokojnej części dzielnicy Leszczynki. Piękny, funkcjonalny dom dla dużej rodzinny w komforotwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Atuty: - 500m od przystanku autobusowego - bliska odległość do obwodnicy Trójmiasta - cicha i spokojna okolica - dwustanowiskowy garaż dom: na sprzedaż jasny i przestronny bungalow wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

4 900 000 zł550 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż 11 wyjątkowych apartamentów w samym sercu Gdyni w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - na Kamiennej Górze. Lokalizacja: kamienna Góra jest niewątpliwie urokliwym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W sprzedaży dwa mieszkania w bliźniaczym domu jednorodzinnym w Gdyni Redłowie. Pierwsze mieszkanie o powierzchni 52,49 m2, zlokalizowane na piętrze: - salon z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żmudzka

Orłowo,Gdynia

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:641 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Gdyni Orłowie przy ul. Żmudzkiej Dom bliźniak wybudowany na płaskiej, dobrze nasłonecznionej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

611 000 zł118 m² 5 177,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Oferuję tą konkretną działkę (z ceną:300 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 311 tys. zł - projekt: 'w lucernie 4v2_346' ) jest w stanie surowym zamkniętym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wiczlino,Gdynia

899 000 zł111 m² 8 078,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przepiękny dom w zabudowie szeregowej Gdynia Chwarzno-Wiczlino. Idealne miejsce do życia dla rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej nieruchomości. Zasługuje ona na szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płocka

Mały Kack,Gdynia

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

8 pokojowy dom w doskonałej lokalizacji (gdynia Mały Kack). Świetny pod inwestycje, składający się z 4 kondygnacji, podzielony na 3 niezależne mieszkania. Atuty nieruchomości: - dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

861 000 zł127 m² 6 779,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Oferuję tą konkretną działkę (z ceną:300 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 561 tys. zł - projekt: 'przy Bajecznej2_161' ) jest w stanie deweloperskim - clasic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

955 000 zł135 m² 4 096,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Oferuję tą konkretną działkę (z ceną:380 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 575 tys. zł - projekt: 'pchełkag_290' ) jest w stanie deweloperskim - clasic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

844 000 zł102 m² 8 274,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:910 m²

Oferuję tą konkretną działkę (z ceną:380 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 464 tys. zł - projekt: 'dom w lipiennikach_985' ) jest w stanie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

943 000 zł69 m² 9 507,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję tą konkretną działkę (z ceną:590 tys. zł) oraz usługę budowy na niej domu jednorodzinnego. Sam dom ( 353 tys. zł - projekt: 'w porzeczkach 2_967' ) jest w stanie deweloperskim - clasic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Korzeniowskiego

Kamienna Góra,Gdynia

4 550 000 zł480 m² 9 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Świetnie wkomponowany w miejską zabudowę, wyjątkowy dom w zaciszu Kamiennej Góry w Gdyni. Z domu jest zaledwie 8 minut spacerem na ul. Świętojańską oraz na plażę i bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Obłuże

Obłuże,Gdynia

855 000 zł218 m² 3 916,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 m²

Opis nieruchomości Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej nieruchomości. Zasługuje ona na szczególną uwagę ze względu na niebywałą przestronność lokalu. Okolica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

2 500 000 zł444 m² 5 630,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom na sprzedaż w Gdyni Na Wielkim Kacku o powierzchni całkowitej 444m2, użytkowej 284m2. Przestronny ogród, garaż podziemny 110m2, na 4/5 samochodów. Na dole domu znajdują się :dwa salony.